Zamknij
REKLAMA

Przedszkole Nr 8 w Mielcu ma 40 lat, zyskało także imię!

03:26, 09.06.2019 | P.C
REKLAMA
Skomentuj

Już oficjalnie, Przedszkole Miejskie nr 8 w Mielcu nosić będzie imię „Artystyczna Ósemeczka”. Uroczystość nadania imienia połączona była z jubileuszem 40-lecia istnienia przedszkola. W wielkim świętowaniu udział wzięły między innymi przedszkolaki, nauczyciele, pracownicy, absolwenci przedszkola oraz przedstawiciele władz samorządowych –  prezydent Mielca Jacek Wiśniewski wraz z zastępcą Adrianą Miłoś.

– 40 lat, to bardzo dużo. Trudno jest być obojętnym wobec mijającego czasu i miejsca, gdzie wielu z nas zostawiło cząstkę swojego życia – mówi Dyrektor Przedszkola „Artystyczna Ósemeczka” Barbara Smajdor. – Z perspektywy czasu widać, że powstanie przedszkola w 1979 roku było konieczne, ważne i potrzebne i tak jest do dzisiaj. Przedszkole cały czas tętni życiem, śmiechem i gwarem dzieci – dodaje.

Część artystyczna zaprezentowana przez dzieci udowodniła zasadność nadania właśnie takiego imienia. Podczas zabawy nie brakowało wspólnych tańców i śpiewów. Na dzieci czekał także tort i mała niespodzianka w postaci balonów.

– Chciałbym serdecznie pogratulować dzieciom, jak i osobom zaangażowanym w przygotowanie tak wspaniałej uroczystości. Wiem, ile to kosztuje pracy. To wyjątkowy dzień i cieszę się, że mogę w nim uczestniczyć – mówi Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski, który na zakończenie wydarzenia, został poproszony o odsłonięcie uroczystej tablicy, uświetniającej dzisiejszą uroczystość.

 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone