Zamknij
REKLAMA

Bezpłatne badania mammograficzne w Chorzelowie

09:28, 08.05.2019 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Centrum Medyczne Medica, Urząd Gminy w Mielcu oraz Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają wszystkie panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w technologii cyfrowej. Specjalny mammobus ustawiony zostanie w poniedziałek 13 maja na parkingu Ośrodka Kultury w Chorzelowie. 

Centrum Medica specjalizuje się w diagnostyce obrazowej chorób piersi. Posiada flotę mammobusów i pracowanie stacjonarne, w których wykonuje mammografię w technologii cyfrowej. Centrum realizuje Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi wykonując bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie korzystały z profilaktyki w tym zakresie. Istnieje również możliwość wykonania badania przez kobiety nie objęte programem profilaktycznym w cenie 80 zł. 

Zapisy na badanie pod numerami  42 254 64 10 lub 517 544 004, on-line www.medica.org.pl

Do rejestracji niezbędny jest nr PESEL oraz nr telefonu.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone