Zamknij
REKLAMA

Magdalena Lubacz odwiedziła szkołę w Rydzowie

14:59, 17.12.2018 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Szkoła Podstawowa w Rydzowie jest jednym z pierwszych miejsc, jakie po powrocie ze stypendium językowego w Oxfordzie odwiedziła Magdalena Lubacz – zwyciężczyni popularnego programu telewizyjnego pt. „Projekt Lady”.

Kurs języka angielskiego w Wielkiej Brytanii był główną nagrodą w tvn-owskiej produkcji, który w przypadku Magdaleny Lubacz okazał się strzałem w dziesiątkę. Po pierwsze, Magdalena prezentowała się w światowej stolicy studentów jak prawdziwa, pewna siebie „dama”- wszak nauka zasad savoir vivre była jednym z elementów programu „Projekt Lady”.

Ponadto, otwarta i żywiołowa osobowość Magdaleny pozwoliła jej maksymalnie wykorzystać czas spędzony na salach wykładowych, jak i w codziennych kontaktach z uczestnikami kursu pochodzących ze wszystkich kontynentów.

Predyspozycje Magdaleny Lubacz takie jak: komunikatywność i  łatwość nawiązywania kontaktów docenione zostały również przez organizatorów kursu, którzy zaproponowali, aby coraz bardziej rozpoznawana Mielczanka została Polskim ambasadorem zagranicznych  kursów językowych.

W takiej, też roli spotkała się z uczniami Szkoły Podstawowej w Rydzowie, z którymi, jak można było się spodziewać, od razu  nawiązała przyjazną relację. W rozmowach z uczniami nie obyło się bez pytań i nawiązań do programu, w którym Magdalena Lubacz spędziła wiele godzin zdjęciowych i dzięki  którym mogła przybliżyć uczniom tajniki  telewizyjnej produkcji.

- Spotkanie z panią Magdą okazało się wielowymiarowe. Uczniowie zrozumieli, że praca w telewizji to nie tylko „czerwony dywan” i podziw widzów, ale również wymagające  i czasochłonne zajęcie. Swoimi opowieściami pani Magda zachęciła młodych ludzi do odwagi w realizowaniu nawet najśmielszych marzeń, ale również do nauki języków obcych - przekazuje szkoła w Rydzowie. - Na pożegnanie uczniowie wraz z nauczycielka Panią Agnieszką Brzozowską życzyli pani Magdzie powodzenia w realizacji wszystkich zawodowych i prywatnych zamierzeń, a pani Agnieszka Brzozowska jako nauczycielka języka angielskiego wyraziła nadzieję na jeszcze lepsze „podejście” do uczonego przez siebie przedmiotu.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

AzbestAzbest

2 2

Normalnie zaszczyt ich w du.pe kopnął 12:01, 21.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AndrapAndrap

2 0

Czym ten Mielec jest, ze promujemy takich ludzi i zapraszamy do szkół(!) takie ?gwiazdy??
Zaraz zacznie się z nas śmiać Kolbuszowa 16:31, 26.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jusbjusb

2 0

też uważam że to chore, należy przyjrzeć się dobrze dyrekcji szkoły w Rydzowie
- poziom intelektualny podstawowy zapewne i kariera zawodowa na skróty
- droga młodzieży ! nakręcana kretynka niczym lalka barbie to przykre doznanie, nie idźcie tą drogą !
- nazwisko Magdy, a dawniej przydomek "luba" znaczy kochanka, "lubacz" to kochanek, ????? (lubit) kocha, bo słowo to pochodzi ze wschodu 19:03, 26.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jusbjusb

3 0

????? - czy ktoś mi wyjaśni co to znaczy ?!
w moim wcześniejszym wpisie wyraźnie zostało zapisane słowo lubit czyli kocha po rosyjsku, czyżby bukwy wprowadzono na indeks
19:10, 26.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone