Zamknij
REKLAMA

Gospodarcza nominacja dla Radomyśla Wielkiego

11:10, 03.10.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Gmina Radomyśl Wielki została nominowana do ogólnopolskiej nagrody gospodarczej Lider Gospodarki Regionalnej m.in. za prężny rozwój gminy, dbanie o ekologię i wysokie zadowolenie mieszkańców.

W liście nominacyjnym, który gmina otrzymała z Europejskieg Ośrodka Rozwoju Gospodarki wynika, że w tym roku radomyski samorząd został nominowany do tej nagrody za istotny wkład w rozwój społeczno-gospodarczy swojego regionu przez wprowadzanie pozytywnych zmian ilościowych, jakościowych i strukturalnych, które zaowocowały powstaniem nowych wartości gospodarczych i intelektualnych, a także wpłynęły na zmianę poziomu życia mieszkańców.

Kapituła laureatów nagrody wybierze na początku 2020 roku.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone