Zamknij
REKLAMA

Radomyska korespondencja z Pałacem Buckingham

06:17, 07.12.2018 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Wymiana listów pomiędzy uczniami Szkoły Podstawowej im. gen. Władysława Sikorskiego w Radomyślu Wielkim, a brytyjską rodziną królewską trwa w najlepsze.

Tym razem młodzi radomyślanie napisali listy do królowej Elżbiety II i księcia Filipa i złożyli im najserdeczniejsze życzenia z okazji 71. rocznicy ślubu. Królowa poprzez swoją damę dworu serdecznie podziękowała za listy, w których uczniowie napisali o sobie i swoich zainteresowaniach. 

Elżbieta II podkreśliła, że jest jej bardzo miło, że uczniowie lubią uczyć się języka angielskiego. Otrzymana odpowiedź z Pałacu Buckingham zachęciła dzieci do napisania życzeń i wykonanie kartek z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia do księcia Karola i księżnej Kamili.

- Cieszymy się, że na nasze listy i kartki otrzymujemy odpowiedzi od członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Wiemy, że warto uczyć się języków obcych, a korespondencja z Pałacem Buckingham mobilizuje do poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie języka angielskiego – przekazują nauczycielki Barbara Żala i Małgorzata Chmura.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone