Zamknij
REKLAMA

Bal Seniora i Spotkanie Noworoczne w Tuszowie Narodowym

15:48, 30.01.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

Seniorzy tuszowskiej gminy tradycyjnie spotkali się na Balu Seniora i Spotkaniu Noworocznym.

Impreza odbyła się w minioną sobotę 26 stycznia, uroczyście otwarta przez wójta gminy Andrzeja Głaza, który składając życzenia noworoczne seniorom dziękował za wkład pracy seniorów na rzecz gminy i ich udział we wspólnych przedsięwzięciach. 

Serdeczne życzenia i gratulacje seniorzy odebrali od obecnego na spotkaniu Jana Tarapaty radnego sejmiku województwa podkarpackiego. Seniorów na spotkaniu odwiedził ks. Wojciech Chochół z Parafii w Trześni, który życzył zdrowia, dobrego humoru i błogosławieństwa Bożego wszystkim zebranym. Wśród gości byli także Renata Paterak sekretarz gminy w Tuszowie Narodowym, Waldemar Maziarz Przewodniczący Rady Gminy oraz radni i sołtysi.

W części artystycznej spotkania wystąpiła kapela „Grochowiacy”, która zaprezentowała pastorałki i kolędy zapraszając gości do wspólnego śpiewania. Po gorącym posiłku seniorzy z ochotą ruszyli do zabawy tanecznej do której przygrywał zespół „Plus”. Impreza przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze. Rozmowy, wspomnienia w gronie dobrych znajomych, wspólne tańce i śpiewy trwały do późnych godzin nocnych. 

Organizatorem Spotkania Noworocznego i Balu Seniora był Gminny Ośrodek Kultury w Grochowem.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

cicicici

2 2

Ale napiszcie kto dał kase na żarcie, bo organizator zajął się organizacją od innej strony. Standardowo na takie głupotki i inne kasa się znajdzie jak np. na dekalogi w szkołach na obszarze gminy albo zieleń wokół gminy 15:43, 31.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

andrzej głazandrzej głaz

2 0

wójt już rozpoczyna kampanie wyborczą 16:16, 01.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone