Zamknij
REKLAMA

Naukobus w Wampierzowie już w poniedziałek

16:09, 06.10.2018 | P.C
REKLAMA
Skomentuj

W wampierzowskiej Szkole Podstawowej działa Klub Młodego Odkrywcy. Szkoła bierze udział w projekcie „Nauka dla Ciebie” realizowanym przez Centrum Nauki Kopernik oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

To zaangażowanie uczniów z Wampierzowa sprawia, że szkoła będzie przystankiem Naukobusu z Centrum Nauki Kopernik. Podróżuje nim wystawa objazdowa z dwudziestoma eksponatami prezentującymi różne zjawiska naukowe.

W poniedziałek 8 października o godzinie 9:00 przy remizie OSP Wampierzów zaplanowane zostało otwarcie wystawy „Eksperymentuj”.  W wydarzeniu wezmą udział wszystkie szkoły podstawowe z terenu gminy Wadowice Górne a także inne szkoły (zaproszone przez organizatora czyli SP Wampierzów) z terenu gminy Radomyśl Wielki i powiatu mieleckiego.

Każda uczestnicząca szkoła weźmie udział najpierw w Festiwalu Nauki, który przygotowała placówka a następnie prze godzinę będzie eksperymentowała z eksponatami w nowo wyremontowanej remizie OSP w Wampierzowie.

W pierwszym dniu wystawa będzie czynna przez 8 godzin od godziny 9.00 do 17. 00 a w drugim przez 6 godzin od 8.00 do 14.00.

Wystawę oprócz zaproszonych szkół, mają możliwość obejrzeć mieszkańcy miejscowości Wampierzów  - 8 października, w godz. od 16.00 do 17.00.

 

 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone