Zamknij
REKLAMA

Wiceminister obiecał interwencję. Czy coś zrobił?

21:57, 05.10.2019 | K.S
REKLAMA
Skomentuj
Wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł. Fot. Starostwo Powiatowe w Mielcu

- Mam informację, że była reakcja wiceministra sprawiedliwości - potwierdza starosta Stanisław Lonczak. Chodzi o obietnicę interwencji wiceministra sprawiedliwości Marcina Warchoła u ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego w sprawie wyczerpania rocznego limitu na dwóch oddziałach mieleckiego szpitala. 

- Mam informację, że była reakcja wiceministra sprawiedliwości. Temat jest rozeznawany przez ministerstwo zdrowia. Pan minister zapoznał się z naszym wnioskiem o dopłatę za nadwykonawstwo i jest on rozważany. Na efekty jednak czekamy, czy uda się uzyskać dodatkowe środki dla oddziału zakaźnego – mówi Stanisław Lonczak, starosta powiatu mieleckiego pytany przez dziennikarzy o ciąg dalszy składanych pod koniec września obietnic wiceministra Warchoła.

Przypomnijmy, że podczas wizyty wiceministra sprawiedliwości w mieleckim szpitalu pod koniec września, ordynator oddziału zakaźnego Józef Sznajder stwierdził, że wyczerpał roczny limit środków i w połowie października powinien zamknąć oddział. Lekarz zaapelował tym samym o interwencję i pomoc, która pomoże zwiększyć lub znieść ryczałt za usługi medyczne na jego oddziale. Bliźniaczy problem dotyczy dzisiaj oddziału chirurgii naczyniowej.

[ZT]53520[/ZT]

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (4)

RozbawionyRozbawiony

8 4

Nie ma pieniędzy?
Wystarczy nie kraść, to na wszystko wystarczy, tak mówiła Szydło.
A skoro nie ma to znaczy że ktoś kradnie 23:23, 05.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NickNick

12 4

Niby tylu lokalnych i zaangażowanych działaczy a interweniować musi minister Warchoł. Są ludzie od gadanie i od roboty... 23:47, 05.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mielczankaVmielczankaV

3 3

Puste slowa-"Mam informacje,ze byla reakcja...."!!!!! 06:38, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZawiszaZawisza

1 0

Od kiedy szpitale maja przynosić zyski co to fabryka nakrętek do butelek, skoro Polaków przybywa i środki powinny być zwiększane może minister powinien nauczyć się czytać rocznik statystyczny tam wszystko jest 07:57, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone