Zamknij
REKLAMA

Hotel Reg Benz

Legionów, 39-300 Mielec
17 583 05 16

O nas

Zatrzymaj się u nas!Pokoje hotelowe dysponują własną łazienką (natrysk, umywalka, WC). W pokojach do dyspozycji gości hotelowych telewizor z telewizją satelitarną, telefon, bezprzewodowy dostęp do internetu.

Witamy na stronie oferującego tanie noclegi mieleckiego hotelu. Znajdziecie tu pokoje dla jednej i kilku osób oraz apartament. W kompleksie znajdują stacja paliw Orlen, sklep 24h, restauracja oraz sala restauracyjno-konferencyjna. W sąsiedniej zabudowie funkcjonują salon i serwis marki Opel, myjnia automatyczna i Stacja Kontroli Pojazdów. Na miejscu działa też myjnia samoobsługowa oraz monitorowany parking dla samochodów gości hotelowych.

Hotel** Reg Benz w Mielcu - położony jest przy wyjeździe z miasta (droga krajowa 984) w kierunku Tarnowa - Szczucina dalej Krakowa lub Kielc.

Nasz hotel oferuje doskonałą bazę noclegową i gastronomiczną. Posiadamy dobrze wyposażoną kuchnię, w której serwowane są dania, przygotowywane według przepisów tradycyjnej, polskiej kuchni. Dzięki dogodnej lokalizacji hotelu i konkurencyjnym cenom gościmy nie tylko mieszkańców Mielca, ale także gości z innych podkarpackich miejscowości i z całej Polski.  

Cennik Hotel** Reg Benz Pokój
  • pokój 1 osobowy          145 zł ze śniadaniem          130 zł bez śniadania

  • pokój 2 osobowy          190 zł ze śniadaniem          160zł bez śniadania

  • pokój 3 osobowy          230 zł ze śniadaniem          190zł bez śniadania

  • pokój 4 osobowy          270 zł ze śniadaniem          210zł bez śniadania[email protected]

www.hotel.regbenz.pl