Zamknij
REKLAMA

Obiecujący tomik Katarzyny Hudy

10:21, 18.06.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Blisko trzydzieści osób, pomimo ekstremalnego upału, wzięło udział, w siedzibie Mieleckiego Towarzystwa Literackiego, w promocji debiutanckiego tomiku poezji "Druga strona myśli" Katarzyny Hudy – zredagowanego przez prezesa MTL Zbigniewa Michalskiego, do którego okładkę, w oparciu o obraz znanego mieleckiego malarza Grzegorza Cebuli, stworzył Dominik Zawistowski z Rzeszowa. 

Czterdziestą imprezę otworzył i poprowadził Zbigniew Michalski. Zgromadziła ona członków rodziny autorki, członków MTL i miłośników poezji. Rozpoczęła się ona pięknym muzycznym akcentem w wykonaniu lidera zespołu muzycznego „Cantica Romanza” Przemysława Pawłowskiego. Zaśpiewał on, w dwóch ciekawych odsłonach, trzy piosenki z własnego repertuaru. 

Obszerny wybór wierszy, z dziesiątej książki wydanej nakładem MTL, przedstawiły członkinie Towarzystwa Barbara Augustyn i Anita Róg. Po ich występie swoje pięć minut miała także debiutantka, która odczytała jeden ze swoich wierszy, opowiedziała o swoich początkach pisania poezji i  sprecyzowała swoje plany – odnośnie najbliższej przyszłości. Zaraz, po jej wystąpieniu, rozpoczęła się dyskusja o treściach zawartych w tomiku. 

Wzięli w niej udział: Józef Załucki, Anita Róg, Barbara Augustyn, Ryszard Krupa i inni. Młoda autorka otrzymała list gratulacyjny i kwiaty od prezesa MTL. Po wykonaniu serii pamiątkowych zdjęć rozpoczęła ona podpisywanie egzemplarzy swojej pierwszej książki. 

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone