Zamknij
REKLAMA

Ruszają młodzieżowe warsztaty literackie

22:27, 09.01.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Mieleckie Towarzystwo Literackie zaprasza do udziału w Młodzieżowych Warsztatach Literackich. 

Warsztaty przeznaczone są głównie dla młodzieży od 15 roku życia. Będą się odbywały dziewięć razy w obecnym roku (z wyłączeniem wakacji), w każdy drugi piątek miesiąca, w siedzibie MTL ul. Mickiewicza 2/6 „Łojczykówka”. 

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Spotkanie organizacyjne, polegające na wypełnieniu kart informacyjnych związanych z  upodobaniami twórczymi odbędzie się, we wskazanym miejscu, w drugi piątek lutego tj. 8 lutego 2019 roku  o godz. 18.00.

Wszyscy, którzy wezmą udział w warsztatach, zaprezentują swoje dokonania w okolicznościowej publikacji. Jej publikację przewidziano na zakończenie całego cyklu w grudniu br. Uczestnicy warsztatów mogą liczyć na indywidualne konsultacje dotyczące własnej twórczości. 

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres [email protected] Zgłoszenie powinno zawierać: 
dane osobowe (imię i nazwisko, nr telefonu, wiek), krótką notkę osobową (typ i nazwa szkoły / kierunek studiów, rodzaj uprawianej twórczości, dotychczasowe osiągnięcia i inne zainteresowania).

Strona organizatora: mtlmielec.blogspot.com

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone