Zamknij
REKLAMA

Wieczór Poetycki na Smoczce już w najbliższą sobotę

17:52, 12.12.2018 | P.C
REKLAMA
Skomentuj

15 grudnia, w sobotę, w sali duszpasterskiej kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej w Mielcu, odbędzie się Wieczór Poetycki połączony z kiermaszem świątecznym. Organizuje go młodzież, która przygotowuje się do Światowych Dni Młodzieży w Panamie.

Tematem przewodnim wydarzenia będzie… miłość. Młodzi artyści pochylą się nad tym motywem recytując popularne wiersze oraz śpiewając piosenki znanych i lubianych wykonawców. Nie zabraknie wierszy Mickiewicza, Baczyńskiego czy Tuwima oraz piosenek Anny Jantar, Pawła Domagały, Czesława Niemena czy Marka Grechuty.

Po zakończeniu około półtora godzinnej części artystycznej, młodzi zaproszą na poczęstunek oraz kiermasz świąteczny. Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na pokrycie kosztów wyjazdu młodych ze Smoczki do Panamy na Światowe Dni Młodzieży.

Początek Wieczoru Poetyckiego planowany jest na 19:00. Nasz portal objął patronat nad wydarzeniem oraz nad całym projektem wyjazdu młodych mielczan do Panamy. W styczniu, w trakcie ich pobytu na ŚDM, będziemy publikować ich relacje.

 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone