Zamknij
REKLAMA

Muzeum Regionalne zorganizowało konkurs fotograficzny

11:11, 17.07.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Muzeum Historii Regionalnej Pałacyk Oborskich zaprasza do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym zatytułowanym "(Nie)Znane. Kapliczki, krzyże i figury przydrożne naszego regionu". Jest on realizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Kulturalnym JARTE.

Zachęcamy pasjonatów fotografii posiadających niekomercyjne doświadczenia w tej dziedzinie ale też zupełnych laików, stawiającej pierwsze kroki na swojej fotograficznej drodze. Jedynym wymogiem jest wiek uczestników oraz amatorskie zajmowanie się fotografią. Nie jest on skierowany do zawodowych fotografów.

Aby wziąć udział w konkursie należy samodzielnie wykonać zdjęcie bądź zdjęcia (maksymalnie 3) wyżej wymienionych obiektów z terenu samego Mielca oraz regionu mieleckiego.

Konkurs skierowany jest do dwóch grup wiekowych: młodzieży w wieku od 12 do 18 lat oraz osób dorosłych

Termin ostatecznego złożenia prac w formie tradycyjnego listu lub też za pomocą poczty elektronicznej to 30 sierpnia 2019 roku. Szczegóły dotyczące wymogów przesyłanych prac znajdują się w regulaminie konkursu na stronie internetowej Muzeum

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe w tym między innymi Instax Mini inne ciekawe  drobiazgi

Dokładne informację, regulamin oraz karta zgłoszeniowa niezbędna do udziału w konkursie znajdują się na stronie internetowej Muzeum (http://www.muzeum-mielec.pl/index.php/440-konkurs-fotograficzny). 

REKLAMA
(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone