Zamknij
REKLAMA

Kolejna odsłona konkursu plastycznego "oczami dziecka"

15:48, 07.04.2019 | P.C
REKLAMA
Skomentuj

- Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w jedenastej edycji konkursu plastycznego „Oczami dziecka” - przekazuje Spółdzielczy Dom Kultury w Mielcu.
 
Konkurs plastyczny skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów szkół podstawowych, do małych plastyków zrzeszonych w domach kultury, świetlicach i innych placówkach  z terenu naszego miasta i całego powiatu. Konkurs od samego początku swoją tematyką nawiązuje do Mielca.

„Mieleckie symbole - oczami dziecka” - oto tegoroczne motto naszego konkursu. - Czekamy na prace plastyczne przedstawiające: miejsca, budynki budowle, pomniki, symbole najbardziej kojarzone przez małych mielczan z naszym miastem. Sami jesteśmy ciekawi czy w pracach pojawią się nasze  zabytkowe obiekty kulturalne, oświatowe, a może sportowe - informuje Ewelina Sieroń z SDK.

Na prace plastyczne wykonane dowolną techniką plastyczną, w formacie nie mniejszym niż A4, opisane na odwrocie / temat pracy , imię i nazwisko autora, wiek i telefon kontaktowy, w przypadku instytucji jej nazwę, dane opiekuna, telefon kontaktowy /  organizator  czeka do 25 maja - piątek.

Komisja konkursowa, w skład której wchodzić będą  przedstawiciele organizatorów, wybierze trzy najlepsze prace i pięć wyróżnień w trzech kategoriach: przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych: klasa 1 - 3 i 4 - 8.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 31 maja - w piątek  - o godzinie 11:00,  w Spółdzielczym Domu Kultury MSM ul. Kusocińskiego 13 A. Wszyscy  laureaci konkursu do dnia 28 maja  - wtorek - zostaną powiadomieni telefonicznie.

Nagrodą dla laureatów konkursu, oprócz nagród rzeczowych ufundowanych przez UM i Mielecką Spółdzielnię Mieszkaniową w Mielcu, będą wejściówki na basen na osiedlu Smoczka.  

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można w Spółdzielczym Domu Kultury MSM, tel 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku w godz. 13:00 - 18:00.

 

 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone