Zamknij
REKLAMA

XXII edycja konkursu recytatorskiego "Teatr Jednego Wiersza"

13:04, 09.03.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Już po raz dwudziesty drugi w Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu odbędzie się konkurs recytatorski "Teatr Jednego Wiersza".

Ta impreza z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. W ubiegłorocznej edycji  w rywalizacji wzięła udział rekordowa liczba osób, które to osoby w prezentacjach solowych czy zespołowych prezentowały swoje umiejętności sceniczne. Dzieci i młodzież chętnie biorą w tym konkursie udział, gdyż daje on możliwość uczestnikom zaprezentowania swych umiejętności aktorskich.

Do udziału w rywalizacji zgłaszają się dzieci i młodzież przygotowywane do występu przez nauczycieli w szkołach, jak również wykonawcy, którzy do konkursu przygotowują się sami w domu. Dwie  kategorie wiekowe: dzieci  klas I - III szkoły podstawowej, dzieci z IV - VIII klasy szkoły, sprawiają że rywalizacja jest sprawiedliwsza a reguły całego konkursu bardziej przejrzyste.
 
Ten cykliczny konkurs na stałe wpisał się w kalendarz naszych imprez, jest organizowany z myślą o dzieciach i młodzieży uzdolnionej recytatorsko. 

W tym roku konkurs odbędzie się 26 kwietnia - piątek - o godzinie 11:00 w SDK przy ul. Kusocińskiego 13A. Zgłoszenia do wykonawców do czwartku 18 kwietnia do godziny 14:00. 

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone