Zamknij
REKLAMA

Ferie w gminie Radomyśl Wielki

11:58, 08.02.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

Na zbliżające się ferie zimowe ośrodek kultury i szkoły z terenu gminy Radomyśl Wielki przygotowały szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży.

Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim zaplanowało zajęcia w budynku dawnej podstawówki przy ul. Ogrodowej oraz wyjazdy do kina. 

Poniżej przedstawiamy plan zajęć FERII Z KULTURĄ 2019 w Radomyślu Wielkim:

18.02. (poniedziałek) godz. 10.00 - Wyjazd do kina w Mielcu na film „Jak wytresować smoka 3”.  Cena biletu – 11 zł, wizyta w McDonaldzie, zapisy w centrum kultury;

19.02. (wtorek) godz. 10.00 - Teatrzyk dla dzieci  „Co w trawie piszczy”; godz.  11. 00 - Konkurs plastyczny  Zima jak z bajki, gry planszowe i zabawy stolikowe;

20.02. (środa) godz. 10.00 - Zajęcia plastyczne – Robimy maskę karnawałową, Zajęcia muzyczne – Jaka to melodia i inne zagadki muzyczne;

21.02. (czwartek) godz. 10.00 - Bal maskowy - zapisy w centrum kultury;

22.02. (piątek) godz. 9.30 - Wyjazd do kina w Mielcu na film „Chłopiec z burzy”, cena biletu – 12 zł , zapisy w centrum kultury.

Podczas ferii pozalekcyjne zajęcia dla dzieci przeprowadzone zostaną także 
we wszystkich szkołach podstawowych naszej gminy. Uczniowie będą spędzać wolne dni wyjeżdżając poza swoje rodzinne miejscowości, m.in.: do Mielca, Dębicy, Tarnowa, Dąbrowy Tarnowskiej czy Rzeszowa. 

Skorzystają z propozycji jakie oferują muzea, teatr i kina. Będą również na lodowisku, basenie, stoku narciarskim, ściance wspinaczkowej i w parku trampolin. Najmłodsi będą mieli do dyspozycji sale zabaw. 

Zajęcia feryjne będą odbywać się także w samych szkołach, które zapraszają na gry logiczne, planszowe, zabawy, turnieje sportowe, bale karnawałowe oraz zajęcia z robotyki i plastyczno-techniczne. Szczegóły w podstawówkach.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone