Zamknij
REKLAMA

Kino w plenerze na zakończenie wakacji

12:31, 27.08.2019 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

W najbliższy piątek, 30 sierpnia, na Górce Cyranowskiej odbędzie się kolejna już edycja Kina w Plenerze, wydarzenia organizowanego przez Fundację Klub Młodych Liderów i Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu.

Po udanej zeszłorocznej edycji, Fundacja planuje po raz trzeci urozmaicić mielczanom wakacje, organizując Kino w Plenerze. Już w najbliższy piątek, o godzinie 21 na Górce Cyranowskiej (od strony al. Niepodległości) rozpocznie się projekcja filmu. Tym razem będzie to „La La Land”- zdobywca wielu nagród w tym 6 Oscarów. To właśnie ta produkcja wygrała internetowe głosowanie na Facebooku.

Do dyspozycji dla uczestników wydarzenia będą leżaki, które zapewnią dodatkowy komfort podczas seansu. Dodatkowo na przybyłych mielczan czekać będzie popcorn, wata cukrowa, a także darmowe lody! Film zostanie wyświetlony na dużym ekranie, bo aż o powierzchni 24 m².

W trakcie wydarzenia nie zabraknie konkursów, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny. Niespodzianką będzie dekoracja z balonów w kształcie popcornu.

- Jest to idealna okazja na to, żeby zakończyć wakacje w towarzystwie najbliższych, przy wspólnym oglądaniu filmu. Zapraszamy każdego, zabierzcie znajomych i rodzinę. To będzie niezapomniany wieczór! - mówią koordynatorzy wydarzenia.


 

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ankaanka

0 0

Młodzi liderzy i taki repertuar ?! Rok temu film był wyświetlany w Pałacyku Oborskich. Może następnym razem np. "Miasto 44" lub o podobnym przesłaniu? 20:34, 01.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA