Zamknij
REKLAMA

"Prowincja" nową wystawą w Galerii JARTE

11:02, 17.12.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

Stowarzyszenie kulturalne JARTE zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej "Prowincja". 

Na wystawie zobaczymy zdjęcia grupy fotokolektywu stowarzyszenia czyli: Kingi Bielec, Kuby Michońskiego, Aleksandra Gładysza i Pawła Wolanina. Wernisaż wystawy już w piątek 28 grudnia w Galerii JARTE (ul. Tytusa Chałubińskiego 6) o godz. 19. 

Nowa wystawa JARTE to indywidualne i subiektywne spojrzenie członków stowarzyszenia na temat prowincji. Każdy z autorów w swoich fotografiach zderza się z wieloma stereotypami. Pełna barw, twórcza, świeża, ale i nostalgiczna, znudzona, czasem opryskliwa. Ile twarzy ma prowincja? Która z nich jest prawdziwa?

Na wystawie zobaczymy czarno-białe fotografie Pawła Wolanina. Zdjęcia Kingi Bielec to seria portretów – kanonu piękności. Kuba Michoński na swoich zdjęciach pokazuje, co kryje się we wnętrzach, a Aleksander Gładysz zabierze nas w podróż do „lepszego" świata.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

JaJa

2 1

I wspaniale. Ale tego samego dnia, tylko o godzinie 18 w SCK jest koncert Quintmuse i Jelly Beans świątecznie. Niestety tym razem wernisaż beze mnie :(
Drodzy Mieleccy Organizatorzy Imprez!!! Czy w naszym grajdołku, w którym i tak nie za dużo się dzieje, nie da się tego jakoś ogarnąć? Koncert w piątek, to my wernisaż we czwartek lub za tydzień? Zróbcie jakąś miejską bazę imprez i tam rezerwujcie terminy, bo tak to jest bez sensu :(
19:43, 17.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone