Zamknij
REKLAMA

"Grunt to rodzinka" po raz dziesiąty [FOTO]

11:42, 05.08.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

To już dziesiąty raz mielczanie mieli możliwość rodzinnie spędzić czas na corocznym pikniku "Grunt to rodzinka", którego organizatorami są prezydent Mielca – Jacek Wiśniewski, Samorządowe Centrum Kultury i Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Mielcu. Wykonawcą imprezy niezmiennie od 9 lat jest Agencja Eventowa Alternatywa.

W niedzielę 4 sierpnia tereny mieleckich bulwarów zdominowane zostały przez dinozaury oraz jaskiniowców zachęcających naszych milusińskich do gier, zabaw i konkursów plenerowych. Tego roku odbyła się „Bitwa o jajo dinozaura”. Nie zabrakło stoisk z różnymi atrakcjami: m.in. mini place zabaw, malowanie twarzy, włosów, malowanie amonitów, preparowanie skamieniałości, piaskowych rysunków dinozaurów czy stanowiska fotograficznego, gdzie można było wykonać rodzinne zdjęcia pamiątkowe w pojeździe jaskiniowców.

Stałym punktem imprezy stał się również „rodzinny labirynt”, w którym 6 rodzin walczyło o tytuł „Super Rodzinki 2019″. Ten zaszczytny tytuł zdobyła rodzina Krzemińskich.

Jubileuszową edycję uświetnił tort dostarczony przez firmę Olvike, którym uczestników pikniku częstowali Jacek Wiśniewski – prezydent Mielca i Agata Ćwięka – Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia.

- Wspólne spędzanie czasu wolnego przez całe rodziny, w sposób atrakcyjny, wesoły i bezpieczny, to ważny czynnik chroniący dzieci i młodzież przed podejmowaniem zachowań ryzykownych. Cieszę się, że Państwo uczestniczycie w pikniku całymi rodzinami – podkreślił prezydent Jacek Wiśniewski.  

REKLAMA
(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone