Zamknij
REKLAMA

Dni Radomyśla Wielkiego już w najbliższy weekend!

10:20, 16.07.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

W weekend 20-21 lipca odbędą się kolejne Dni Radomyśla Wielkiego. W programie m.in. Ogólnopolski Bieg Radomyski i „topowe” koncerty.

Dni miasta w sobotę tradycyjnie rozpocznie Ogólnopolski Bieg Radomyski im. Jacka Kozioła na 10 km (dla kobiet i mężczyzn). Start o godzinie 9:00. W tym roku zawody odbędą się w nowej odsłonie i na nowej trasie. Trzy godziny później nastąpi ogłoszenie wyników i wręczenie nagród najlepszym biegaczom. Na kilometr pobiegną też dzieci. Z kolei po południu odbędą się rozgrywki piłkarskie.

W niedzielę na godz. 15:30 zaplanowano Gminny Turniej Sołectw. O godz. 19.00 w ramach promocji lokalnych talentów wystąpią na scenie Sylwia Pisarczyk i Anna Mądziel. 45 minut później będzie miał miejsce pokaz antyterrorystów z Mielca. O godz. 20.00 rozpocznie się koncert zespołu TOP ONE, a następnie TOP GIRLS. Na godz. 22 zaplanowano pokaz sztucznych ogni, a po nich zabawę taneczną z zespołem Flesz. 

Podczas święta miasta na najmłodszych będzie czekało wesołe miasteczko, będą też stoiska gastronomiczne, promocyjne i handlowe.

Organizatorem imprezy jest Burmistrz Radomyśla Wielkiego i Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone