Zamknij
REKLAMA

Artyści krakowskiej Akademii Muzycznej w sobotę w Mielcu

13:08, 15.05.2019 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Akademia Muzyczna w Krakowie, Państwowa Szkoła Muzyczna w Mielcu i Towarzystwo Miłośników Ziemi Mieleckiej zapraszają na koncert pieśni Stanisława Moniuszki „Po nocnej rosie”.

Dzięki nawiązaniu współpracy mieleckiej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza z Akademią Muzyczną w Krakowie udało się doprowadzić do organizacji wspólnego koncertu, podczas którego wystąpią studenci wydziału wokalno-aktorskiego tejże akademii. 

Ponadto na scenie Sali Królewskiej wystąpi Orkiestra Kameralnego PSM II stopnia w Mielcu pod dyrekcją Ryszarda Kuska oraz Emilia Bernacka na fortepianie. Koncert poprowadzi Katarzyna Suska.

Koncert odbędzie się w sobotę 18 maja o godz. 16:00 w Sali Królewskiej PSM przy ul. Kościuszki 10.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone