Zamknij
REKLAMA

Klimaty Paryża na koncercie w SCK [ZDJĘCIA]

19:20, 06.04.2019 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

To kolejny klimatyczny koncert w sali nr 1 Domu Kultury SCK. Znane francuskie utwory zaprezentowało trio: Beata Marczewska - wokal, Michał Kubarski - akordeon i Adam Snopek - piano. Dopełnieniem widowiska „Nad dachami Paryża” był taniec i projekcja multimedialna.

„Nad dachami Paryża” to kolejne wydarzenie kulturalne przygotowane przez Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu. Komplet publiczności wysłuchał szeregu znanych, francuskich utworów - wykonała je Beata Marczewska. Z kolei o oprawę muzyczną zadbali Michał Kubarski na akordeonie i Adam Snopek na piano. Skoro Paryż to nie zabrakło też zmysłowego tańca.

Organizatorzy klimatycznych koncertów w sali nr 1 nie kryją zadowolenia, że te nastrojowe wydarzenia kulturalne cieszą się wśród mielczan bardzo dużą popularnością. Tak było przy poprzednich tego typu koncertach, ale również teraz – bilety na koncert „Nad dachami Paryża” rozeszły się jak świeże bułeczki. Nie brakowało też osób, które przyszły do SCK z nadzieją na zakup biletu w ostatniej chwili – w sytuacji, gdyby ktoś zrezygnował z udziału.

REKLAMA
(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone