Zamknij
REKLAMA

Koncert "Nad dachami Paryża" 6 kwietnia w SCK

10:47, 13.03.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Kiedy słyszymy nazwiska Edith Piaf, Jacques Brel, Charles Aznavour, Yves Montand – wszystko jest jasne. Wiadomo, że usłyszymy najsłynniejsze i najpiękniejsze piosenki francuskie, kochane przez publiczność na całym świecie. Tym razem usłyszymy je w wykonaniu tercetu, w którym obok wokalistki Beaty Marczewskiej zagrają: Michał Opeldus – akordeon i Adam Snopek – piano. Dopełnieniem widowiska „Nad dachami Paryża” będzie piękny taniec i projekcja multimedialna. 

- Od dwóch lat staramy się zachęcić naszą publiczność do udziału w klimatycznych koncertach, których dobrym tłem jest nasza mniejsza sala koncertowa – sala nr 1 Domu Kultury SCK – przekazuje Małgorzata Rojkowicz z SCK. - W zeszłym roku odbyły się tam koncerty: Jerzego Mamcarza wraz z jego Gośćmi, Darii Zawiałow, muzyki kanadyjskiego barda pt. „Cohen w teatrze”, uczestników warsztatów wokalnych DK SCK „Łączy nas śpiew”, Zespołu Muzyki Dawnej ,,Hortus Musicus”, „Quintmuse i Jelly Beans świątecznie”. 

- Na „Jedynkowej” scenie gościliśmy też dwukrotnie Big Mielec Band. W marcu BMB wystąpił ze swoimi wokalistami i Senior Show oraz uczestnikami warsztatów wokalnych SCK w koncercie pt. „Gdzie Ci mężczyźni”, a w listopadzie - wraz z zespołem Michał Szkil Ouartet – dodaje. - Mamy nadzieję, że i tym razem publiczność skusi się na klimatyczną muzykę w „Jedynce”. 

Koncert 6 kwietnia, o godz. 18, w sali nr 1 Domu Kultury SCK. 

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

zofiazofia

1 0

wielka szkoda że koncert odbedzie sie na małej sali i nie ma już wolnych miejsc 07:13, 26.03.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

bożena bożena

1 0

też żałuję, prosimy o więcej .. 17:03, 03.04.2019


REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone