Zamknij
REKLAMA

Chorzelów zaprasza na Koncert Noworoczny

07:32, 07.01.2019 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec serdecznie zaprasza na Koncert Noworoczny, podczas którego zaprezentują się grupy artystyczne działające przy Filii Ośrodka w Woli Mieleckiej. Wydarzenie odbędzie się 13 stycznia 2019 roku o godzinie 16:30.

Styczeń jest okresem, podczas którego na całym świecie odbywają się wydarzenia kulturalne będące podsumowaniem roku ubiegłego oraz zapowiedzią tego co czeka nas w roku bieżącym. W ten trend wpisało się również ponad 50 artystów działających przy Filii Ośrodka Kultury w Woli Mieleckiej.

Na tę okazję przygotowali okolicznościowy program będący zwieńczeniem dotychczasowej pracy twórczej. W niedzielę usłyszeć będzie można  tradycyjne polskie kolędy i pastorałki a także utwory rozrywkowe. Nie zabraknie również pokazów grup tańca estradowego oraz grupy taneczno-ruchowej.

Na scenie wystąpią: Zespół Wokalny „Wolanki”, Grupa taneczno-ruchowa „Iskierki”, Zespół tańca estradowego „Rytm I i II”, Dziecięca Grupa Wokalna, Grupa Gitarzystów, Grupa Keybordowa Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone