Zamknij
REKLAMA

Karolina i Mariusz bawili mielczan w Piwiarni Warka [WIDEO]

11:02, 08.10.2018 | Materiał Partnera

Za nami kolejna muzyczna niedziela w mieleckiej Piwiarni Warka. O dobre samopoczucie mielczan zadbał duet Karolina i Mariusz.

WIDEO:

Duet Mariusz & Karolina powstał w 2016 roku, a tworzą go wokalistka Karolina Kołodziej i gitarzysta Mariusz Czak. Spotkanie tych dwojga było zupełnie przypadkowe, a zaczęło się od wspólnego występu w malowniczych Bieszczadach.

Pokochali to miejsce i bardzo często do niego wracają... Koncertują głównie w pubach, restauracjach, na eventach oraz imprezach plenerowych. Od momentu pierwszego, niezwykle udanego wspólnego występu są nierozłączni, wspólnie dzieląc swoją pasję którą jest muzyka.

Duet w swoim szerokim repertuarze ma utwory prawdziwych ikon muzyki pop-rock, np. Maryli Rodowicz, Krystyny Prońko, Patrycji Markowskej, Whitney Houston, Adele, Pink, Alishia Keys i wiele innych.

Mariusz (Czakuś) jest wszechstronnym gitarzystą, a także uzdolnionym aranżerem, kompozytorem i autorem tekstów. Współzałożyciel legendarnego zespołu Histeryk Filip oraz członek wielu różnorodnych muzycznie formacji . Ma na koncie własna autorską płytę i niezliczoną ilość Jam Session z polskimi, jak i zagranicznymi sławnymi muzykami, między innymi z Philem X- gitarzystą znanego na całym świecie zespołu Bon Jovi. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem swojej firmy Czak Music która zajmuje się profesjonalną techniką estradową.

Karolina zaczęła swoją przygodę z muzyką już jako mała dziewczynka. Swoje pierwsze kroki wokalne stawiała na scenie MGOKiS w Koprzywnicy. To tu zaraziła się pasją do śpiewania, bez której nie wyobraża sobie życia. Do każdego swojego koncertu podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość występów na przeróżnych imprezach, zarówno w Polsce jak i za granicą a także duet ze znaną wokalistką o międzynarodowej karierze Małgorzatą Jamroży ,,Margaret" - która zachwyciła się jej wokalem. Wielokrotnie z powodzeniem brała udział w konkursach wokalnych zajmując najwyższe lokaty. Talent i praca zaowocowały nieprzeciętną i urzekającą barwą głosu. Nieustannie szlifuje swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych nauczycieli a także na wszelkiego rodzaju warsztatach.

Scena jest jej domem!

Karolina i Mariusz zagrają w Piwiarni Warka w Mielcu także w kolejne weekendy.

KALENDARIUM WYSTĘPÓW  KAROLINY I MARIUSZA
W PIWIARNI WARKA:

21.10.2018 – godz. 18:00
04.11.2018 – godz. 18:00
25.11.2018 – godz. 18:00

PIWIARNIA WARKA MIELEC
Sienkiewicza 61
Tel: 17 250 66 11
Piwiarnia Warka Mielec na Facebooku

(Materiał Partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone