Zamknij
REKLAMA

Znamy laureatów powiatowych eliminacji "Śpiewaj razem z nami"

12:02, 11.03.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Powiatowe eliminacje wstępne XXIX Podkarpackiego Festiwalu Piosenki "Śpiewaj razem z nami 2019" mają już swoich laureatów, którzy 23 i 24 marca wystąpią w finałowej rywalizacji w Przemyślu. 

7 marca w Domu Kultury SCK stawiło się 59 kandydatów na gwiazdy polskiej wokalistyki, którzy musieli zmierzyć się z oceną profesjonalnego jury, w skład którego weszli: Sławomir Stan – kierownik muzyczny Zespołu Pieśni i Tańca „Rzeszowiacy”, nauczyciel w Państwowej Szkole Muzycznej – przewodniczący jury; Małgorzata Leśniak – kierownik zespołu „Abrakadabra – Ziemia Mielecka”, chórmistrz zespołu „ECHO” Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku; Magdalena Betleja – aktorka, reżyserka, kierownik Teatru ANTRAKT.

Do finałowej rywalizacji w Przemyślu jury wyznaczyło:

I kategoria – Kudłacz Julia - Dom Kultury w Przecławiu (opiekun: Hiacynta Wójtowicz); Bartosz Peret - Społeczna Szkoła Podstawowa w Glinach Małych (opiekun: Ewa Pietruszka). 

II kategoria - Laura Płotnikiewicz - Szkoła Podstawowa nr 2 w Mielcu (opiekun: Magdalena Łącz); Milena Trzpis - Społeczna Szkoła Podstawowa w Glinach Małych (opiekun: Ewelina Trzpis); Kinga Skrzyniarz Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu (opiekun: Jolanta Dudzik); Irmina Kozioł - Dom Kultury w Przecławiu (opiekun: Hiacynta Wójtowicz); Wojciech Malinowski - Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Chorzelowie (opiekun: Karolina Szymańska); 

III kategoria – Bartłomiej Dudzik - Szkoła Podstawowa nr 1 w Mielcu (opiekun: Jolanta Dudzik), Anna Mądziel - Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu (opiekun: Jolanta Dudzik); Aleksandra Myszka - Szkoła Podstawowa w Trzcianie (opiekun: Maria Głaz); Marcelina Pietruszka - Społeczna Szkoła Podstawowa w Glinach Małych (opiekun: Ewelina Trzpis); Zuzanna Pleban - Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu (opiekun: Jolanta Dudzik); Wiktoria Smoleń - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu (opiekun: Maciej Kosztyła); 

IV kategoria – Jan Szynal - II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Mielcu;  Yessica Motyl - Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu (opiekun: Małgorzata Pazdro).

Wyróżnienia otrzymali:
I kategoria – Julia Kurnal - Gminny Ośrodek Kultury w Czerminie (opiekun: Sylwia Wiech); Aleksandra Madera - Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu (opiekun: Jolanta Dudzik); Natalia Trzpis - Społeczna Szkoła Podstawowa w Glinach Małych (opiekun: Ewelina Trzpis); Krystian Wójtowicz Szkoła Podstawowa nr 2 w Mielcu (opiekun: Magdalena Łącz); 

II kategoria – Zuzanna Chuchra - Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu (opiekun: Jolanta Dudzik); Marta Jemioło - Szkoła Podstawowa nr 11 w Mielcu (opiekun: Ewa Gola); Szymon Maziarz - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego (opiekun: Małgorzata Pazdro); Julia Podraza - Szkoła Podstawowa nr 1 w Mielcu (opiekun: Jolanta Dudzik); 

III kategoria – Laura Jarosz - Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu (opiekun: Jolanta Dudzik); Emilia Król - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu (opiekun: Maciej Kosztyła); Laura Pazdro - Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu (opiekun: Małgorzata Pazdro i Tomasz Nowakowski); Tomasz Trzpis - II Liceum Ogólnokształcące w Mielcu (opiekun: Edyta Gracz-Chmura). 

(M.B)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone