Świetny występ reprezentacji LKS Stal Mielec w Kolbuszowej

11:06, 17.11.2020 M.B Aktualizacja: 11:07, 17.11.2020

W piątek na obiektach Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej w Kolbuszowej odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych. W ramach zawodów wyłoniono również zwycięzców Grand Prix Podkarpacia w kategoriach U16, U18 i U20.

W związku z pandemią termin zawodów był przekładany kilkakrotnie, a pierwotnie biegi miały odbyć się w marcu na obiektach rekreacyjnych MOSiR w Mielcu.

Bardzo dobrze zaprezentowała się skromna trzyosobowa reprezentacja Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec, zdecydowanie wygrywając swoje biegi.

I miejsce Martyna Wal 2006 1500m U16

I miejsce Olga Wal 2006 2500m U16

I miejsce Kacper Jaworski 2003 2000m U18

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików woj. podkarpackie okazało się lepsze od Małopolskiego 28:16. W klasyfikacji klubowej LKS Stal Mielec zajął 2 miejsce.

Ponadto Grand Prix Podkarpacia w kategorii U16 wygrała Olga Wal, przed Martyną Wal. Kacper Jaworski zwyciężył w kategorii U18.