Zamknij
REKLAMA

Pierwszy Mielecki Bieg Przedszkolaków

03:41, 09.06.2019 | P.C
REKLAMA
Skomentuj

Po raz pierwszy na Stadionie Miejskim najmłodsi mielczanie wzięli udział w Biegu Przedszkolaka. Organizatorem imprezy było Przedszkole Miejskie nr 1 w Mielcu im. Kubusia Puchatka.

Zawody zgromadziły zarówno na bieżni, jak i na trybunach setki dzieci. Jedni startowali, a inni kibicowali swoim koleżankom i kolegom, którzy z wielką ambicją i determinacją walczyli o jak najlepsze miejsca. Drużyny reprezentujące poszczególne przedszkola rywalizowały w kilku kategoriach wiekowych. Wszyscy mali biegacze niezależnie od zajętego miejsca otrzymali dyplomy i pamiątkowe medale, były też nagrody rzeczowe dla poszczególnych przedszkoli.

Wśród wręczających nagrody była Zastępca Prezydenta Miasta Mielca Adriana Miłoś, która wraz z organizatorami, sponsorami i gośćmi imprezy wzięła udział w Biegu VIP-a. Rozgrzewkę i pokaz aerobiku przygotowali instruktorzy fitness. W przerwie między biegami odbyły się między innymi pokazy gimnastyki artystycznej w wykonaniu uczennic SP 7.

 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

PytamPytam

0 0

Czy, jak zwykle, impreza była adresowana tylko i wyłącznie do dzieci z publicznych placówek?? 00:34, 10.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone