Zamknij
REKLAMA

340 startujących w Halowych Lekkoatletycznych Zawodach Mikołajkowych

01:32, 12.12.2018 | P.C
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę 8 grudnia w hali lekkoatletycznej Stadionu Miejskiego w Mielcu odbyły się Halowe Lekkoatletyczne Zawody Mikołajkowe.

W zawodach wzięło udział 340 zawodników. Zanotowano ponad 500 osobostartów. Najmłodsi uczestnicy zawodów, podzieleni na 5 kategorii wiekowych, tj. 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 i młodsi., startowali w konkurencjach: 60 m, 60 m ppł., 300 m, 600 m, skok w dal i skok wzwyż.

Do rywalizacji stanęli uczniowie mieleckich szkół: Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 6, Szkoły Podstawowej nr 9, Szkoły Podstawowej nr 11 i Szkoły Podstawowej nr 13. Gościnnie wystartowali również zawodnicy z klubów woj. podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego.

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc w poszczególnych konkurencjach uczestnicy otrzymywali pamiątkowe dyplomy i słodycze.

Zawody zorganizował Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec ze środków budżetu Województwa Podkarpackiego.

Na podium stawali:
 

                              60m K                                              

                              Finał 2008 i młodsi                                      

1                           Dolot     Milena  08          LKS Stal Mielec/SP nr 1 Mielec   9.57

2                           Dworak Milena  08          UKS Tiki Taka Kolbuszowa            10.13

3                           Trzpis    Veronica             08          SP nr 3 Mielec   10.14

                              Finał 2007                                                      

1                           Małek    Julia       07          LKS Stal Mielec/SP nr 11 Mielec 9.08

2                           Wisz      Milena  07          CWKS Resovia Rzeszów 9.28

3                           Markowicz          Weronika            07          MKS Stal Nowa Dęba      9.31

                              Finał 2006                                                      

1                           Cisło      Emilia    06          LKS Stal Mielec/SP Wola Mielecka           8.86

2                           Strzelec Małgorzata         06          KKS Victoria Stalowa Wola          9.16

3                           Kulinowska         Milena  06          CWKS Resovia Rzeszów 9.17

                              Finał 2005                                                      

1                           Gut        Oliwia   05          KKS Victoria Stalowa Wola          8.26

2                           Puzio     Agata    05          MKS Stal Nowa Dęba      8.50

3                           Balawajder         Wiktoria              05          LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec   8.63

                              Finał 2004                                                      

1                           Gaweł   Martyna              04          LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec   8.04

2                           Smutek Magdalena         04          LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec   8.50

3                           Pisulińska            Jagoda  04          CWKS Resovia Rzeszów 8.54

                                                                                        

                              300m K                                                           

                              rocznik 2008 i młodsi                                  

1                           Gawłowska         Weronika            08          CWKS Resovia Rzeszów 57.74

2                           Dworak Milena  08          UKS Tiki Taka Kolbuszowa            59.20

3                           Ptak       Martyna              08          LKS Stal Mielec/SP nr 13 Mielec 59.32

                              rocznik 2007                                                 

1                           Markowicz          Weronika            07          MKS Stal Nowa Dęba      53.30

2                           Machaj Blanka   07          KKS Victoria Stalowa Wola          54.54

3                           Wisz      Milena  07          CWKS Resovia Rzeszów 55.24

                              rocznik 2006                                                 

1                           Wal        Martyna              06          LKS Stal Mielec/SP nr 6 Mielec   52.15

2                           Wal        Olga      06          LKS Stal Mielec/SP nr 6 Mielec   53.23

3                           Korzępa               Karolina               06          UKS Tiki Taka Kolbuszowa            53.91

                              rocznik 2005                                                 

1                           Puzio     Agata    05          MKS Stal Nowa Dęba      49.80

2                           Furtak   Wiktoria              05          UKS Gimball Tarnawa     52.76

3                           Cygan    Natalia  05          KKS Victoria Stalowa Wola          53.53

                              rocznik 2004                                                 

1                           Świętek Aleksandra          04          LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec   50.71

2                           Hasek    Katarzyna            04          LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec   52.31

3                           Leńczok               Dominika            04          CWKS Resovia Rzeszów 52.78

                                                                                        

                              600m K                                            

                              rocznik 2008 i młodsi                                  

1                           Sojka     Magdalena         09          KKS Victoria Stalowa Wola          2:14.86

2                           Kapustka             Martyna              08          UKS Tiki Taka Kolbuszowa            2:17.24

3                           Budziak Karolina               08          ULKS Lipinki        2:17.95

                              rocznik 2007                                                 

1                           Pieróg   Agata    07          KKS Victoria Stalowa Wola          2:08.39

2                           Dzieciuch            Karolina               07          MUKS Wisła Junior Sandomierz  2:12.28

3                           Rocka    Natalia  07          MUKS Wisła Junior Sandomierz  2:18.27

                              rocznik 2006                                                 

1                           Butryn   Kornelia               06          KKS Victoria Stalowa Wola          1:54.81

2                           Grzybowska        Gabriela              06          KKS Victoria Stalowa Wola          1:56.68

3                           Milczanowska    Zuzanna               06          MKS Stal Nowa Dęba      1:57.65

                              rocznik 2005                                                 

1                           Nowak  Oliwia   05          KKS Victoria Stalowa Wola          2:05.42

2                           Janas     Emilia    05          ULKS Lipinki        2:05.99

3                           Koszut   Aleksandra          05          UKS Gimball Tarnawa     2:06.07

                              rocznik 2004                                                 

1                           Urbańska            Gabriela              04          MKS Stal Nowa Dęba      1:58.73

2                           Puk        Victoria 04          MKS Stal Nowa Dęba      2:01.15

3                           Kupiszewska       Beata    04          MKS Stal Nowa Dęba      2:05.65

                                                                                        

                              60m ppł K                                                      

                              rocznik 2006                                                 

1                           Szczepanik          Karolina               06          CWKS Resovia Rzeszów 11.05

2                           Gawrońska         Maja      06          CWKS Resovia Rzeszów 12.10

3                           Stąpor   Weronika            06          UKS Tiki Taka Kolbuszowa            12.46

                              rocznik 2005                                                 

1                           Szczepanik          Anna      05          CWKS Resovia Rzeszów 10.59

2                           Kołodziej             Gabriela              05          MUKS Wisła Junior Sandomierz  10.59

3                           Majowicz            Mariola 05          MKS Stal Nowa Dęba      11.22

                              rocznik 2004                                                 

1                           Grzyb     Aleksandra          04          MUKS Wisła Junior Sandomierz  9.96

2                           Leńczok               Dominika            04          CWKS Resovia Rzeszów 10.01

3                           Domin   Laura     04          LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec   11.33

                                                                                        

                              w dal K strefa                                                

                              rocznik 2008 i młodsi strefa                                    

1                           Grabińska            Amelia  08          LKS Stal Mielec  3.77

2                           Gawłowska         Weronika            08          CWKS Resovia Rzeszów 3.55

3                           Dolot     Milena  08          LKS Stal Mielec/SP nr 1 Mielec   3.52

                              rocznik 2007                                                 

1                           Małek    Julia       07          LKS Stal Mielec/SP nr 11 Mielec 3.93

2                           Węgrzyn              Karolina               07          LKS Stal Mielec/SP Wola Mielecka               3.90

3                           Zarewicz              Gabriela              07          MKL Sparta Stalowa Wola           3.84

                              rocznik 2006                                                 

1                           Michalik              Emilia    06          ULKS Lipinki        4.43

2                           Wal        Olga      06          LKS Stal Mielec/SP nr 6 Mielec   4.25

3                           Wal        Martyna              06          LKS Stal Mielec/SP nr 6 Mielec   4.23

                              w dal K belka                                                 

                              rocznik 2005                                                 

1                           Balawajder         Wiktoria              05          LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec   4.69

2                           Gierczak              Julia       05          MUKS Wisła Junior Sandomierz  4.17

3                           Wawrów             Eliza       05          SP nr 11 Mielec 4.13

                              rocznik 2004                                                 

1                           Smutek Magdalena         04          LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec   4.53

2                           Nowak  Kinga     04          LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec   4.33

3                           Pantoł   Maria    04          SP nr 11 Mielec 3.84

                                                                                        

                              wzwyż K                                                         

                              rocznik 2008 i młodsi                                  

1                           Turkot   Jagoda  08          SP nr 13 Mielec 1.20

2                           Ptak       Martyna              08          LKS Stal Mielec/SP nr 13 Mielec 1.10

                              rocznik 2007                                                 

1                           Węgrzyn              Karolina               07          LKS Stal Mielec/SP Wola Mielecka               1.25

2                           Wróblewska       Oliwia   07          MUKS Wisła Junior Sandomierz  1.20

3                           Bednarz               Aleksandra          07          KKS Victoria Stalowa Wola          1.15

                              rocznik 2006                                                 

1                           Szczepanik          Karolina               06          CWKS Resovia Rzeszów 1.30

2                           Stachura              Jagoda  06          LKS Stal Mielec/SP nr 6 Mielec   1.30

3                           Bełch     Noemi   06          SP nr 13 Mielec 1.10

                              rocznik 2005                                                 

1                           Jarosz    Amelia  05          CWKS Resovia Rzeszów 1.35

=2                         Kieliszek              Aleksandra          05          KKS Victoria Stalowa Wola          1.30

=2                         Brągiel  Julia       05          CWKS Resovia Rzeszów 1.30

                              rocznik 2004                                                 

1                           Molek   Oliwia   04          LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec   1.40

2                           Stobierska           Alicja     04          LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec   1.40

3                           Orłowska            Julia       04          LKS Stal Mielec/SP nr 9 Mielec   1.40

                                                                                        

                              60m M                                             

                              Finał - rocznik 2008 i młodsi                                    

1                           Majka    Dominik               08          CWKS Resovia Rzeszów 9.08

2                           Kleiba    Maciej   08          CWKS Resovia Rzeszów 9.09

3                           Koszut   Jan         08          UKS Gimball Tarnawa     9.23

                              Finał - rocznik 2007                                     

1                           Kata       Jakub     07          MKL Sparta Stalowa Wola           8.82

2                           Soboń   Mateusz              07          SP nr 11 Mielec 9.15

3                           Książek  Kamil     07          KKS Victoria Stalowa Wola          9.17

                              Finał - rocznik 2006                                     

1                           Bembenek          Jakub     06          MKL Sparta Stalowa Wola           8.64

2                           Ziobro   Mateusz              06          LKS Stal Mielec  8.69

3                           Koźmic  Paweł    06          UKS Tiki Taka Kolbuszowa            8.70

                              Finał - rocznik 2005                                     

1                           Kochmański        Mateusz              05          CWKS Resovia Rzeszów 7.71

2                           Kamiński              Daniel   05          LKS Stal Mielec/SP nr 6 Mielec   8.06

3                           Picur      Kacper  05          CWKS Resovia Rzeszów 8.21

                              Finał - rocznik 2004                                     

1                           Róg        Jakub     04          LKS Stal Mielec/SP Trzciana         7.90

2                           Nowak  Jakub     04          CWKS Resovia Rzeszów 8.01

3                           Rurak    Dawid   04          MKL Sparta Stalowa Wola           8.04

                                                                                        

                              300m M                                                         

                              rocznik 2008 i młodsi                                  

1                           Majka    Dominik               08          CWKS Resovia Rzeszów 53.78

2                           Jaskot   Nikodem             08          MKS Stal Nowa Dęba      56.40

3                           Koszut   Jan         08          UKS Gimball Tarnawa     56.49

                              rocznik 2007                                                 

1                           Książek  Kamil     07          KKS Victoria Stalowa Wola          54.13

2                           Blicharczyk         Gabriel  07          SP nr 11 Mielec 57.68

3                           Soboń   Mateusz              07          SP nr 11 Mielec 58.60

                              rocznik 2006                                                 

1                           Moskwa             

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

ArbuzArbuz

3 1

4 dni po zawodach pojawia się info na heju! Skopiowane zresztą słowo w słowo z relacji z WCJ. I to nieudolnie, tabelka kończy się w połowie wyników... Łedaktorze, jak masz tak pisać o lekkiej w Mielcu, to daj sobie spokój. 18:12, 12.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone