Własna hala wciąż nieszczęśliwa dla UKS Szóstki. Przegrana ze Świeciem [FOTO]

21:18, 27.10.2018 M.B Aktualizacja: 21:18, 27.10.2018

UKS Szóstka przegrała we własnej hali z Jokerem Świecie. Mecz zakończył się wynikiem 1:3.

Siatkówka, 1 liga
UKS Szóstka Mielec - Joker Mekro Energoremont Świecie 1:3 (17:25, 21:25, 25:17, 18:25)

Mielczanki spotkanie rozpoczęły spotkanie od czteropunktowego prowadzenia, ale przewagi tej długo nie utrzymały. Zespół ze Świecia szybko wyrównał wynik, a później prowadził grę, bezpiecznie zwyciężając do 17.

Drugi set okazał się dla Szóstki fatalny. Drużyna gości szybko objęła wysokie prowadzenie. Tablica wyników pokazywała 5:15 dla Świecia i dopiero wtedy mielczanki zaczęły skuteczną grę. Niestety trudno było odrobić przewagę gości. Set zakończył się wynikiem 21:25.

Walka w drugiej partii dobrze wpłynęła na grę mielczanek w trzecim secie. Tę część meczu UKS Szóstka wygrała do 17 i kibice mogli mieć nadzieję na tie-break.

Nadzieje te podsycił początek czwartego seta, kiedy to mielczanki prowadziły czterema punktami. Niestety, drużyna ze Świecia mocno się zmobilizowała i ostatecznie zwyciężyła 25:18, tym samym kończąc całe spotkanie.