Piotrkowianin pokonał w sparingu SPR Stal Mielec

23:31, 11.08.2021 M.B Aktualizacja: 23:32, 11.08.2021

Kolejną przegraną zanotowali zawodnicy SPR Stali Mielec. Tym razem w sparingu ulegli Piotrkowianinowi Piotrków Trybunalski.

Piłka ręczna, sparing
Piotrkowianin - SPR Stal Mielec 31:26 (16:10)

W środę SPR Stal Mielec rozegrała sparingowe spotkanie z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Niestety, już od samego początku ten mecz nie układał się po myśli biało-niebieskich. Piotrkowianin bardzo dobrze zaczął spotkanie i już w 4. minucie prowadził 3:0. Po kolejnych ośmiu minutach gry gospodarze mieli już 7 bramek przewagi.

Piotrkowianin przez całe to spotkanie utrzymywał bezpieczną przewagę punktową. Choć Stal nieco lepiej zagrała w drugiej połowie, to wypracowana zaliczka pozwoliła gospodarzom wygrać sparing 31:26.

SPR Stal Mielec kolejny sparing rozegra już w piątek. Jej rywalem będzie Unia Tarnów.