10:45, 01.08.2019 M.B Aktualizacja: 10:45, 01.08.2019

Okres przygotowawczy w pełni, sezon zbliża się wielkimi krokami, dlatego też kluby występujące w PGNiG Superlidze szlifują formę na nadchodzące rozgrywki. Wśród nich jest oczywiście SPR Stal Mielec, która już dziś po raz drugi w ostatnim czasie sparuje z SPR-em Tarnów.

Piłka ręczna, sparing
SPR PWSZ Tarnów – SPR Stal Mielec

czwartek 1.08.2019, godz. 18:00
hala PWSZ, ul. Mickiewicza 8, Tarnów

W Mielcu po wyrównanym spotkaniu padł remis 25:25, choć wtedy Stal sprawiała wrażenie zespołu ociężałego, któremu we znaki dość mocno dały się ciężkie treningi pod okiem Dawida Nilssona.

Zupełnie inaczej „Czeczeńcy” zaprezentowali się dwa dni później kiedy to do Mielca przyjechały silne Azoty Puławy. Mielczanie w pierwszej połowie grali bardzo dobrze i śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że pomimo remisu w pierwszej odsłonie byli po prostu lepsi. Druga połowa układała się już jednak pod dyktando Azotów, które ostatecznie zwyciężyły 36:29.

Beniaminek z Małopolski również ma już za sobą dwa sparingi. Oprócz tego w Mielcu, podopieczni Marcina Markuszewskiego mierzyli się również z Górnikiem Zabrze, z którym przegrali 33:26.

Tym razem oba zespoły zagrają w Tarnowie, a start spotkania zaplanowany został na godzinę 18:00.