Zamknij
REKLAMA

Sędziowie meczu SPR Stal - Wybrzeże odsunięci od prowadzenia meczów

10:43, 24.05.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Para sędziowska Andrzej Chrzan i Michał Janas, która sędziowała kontrowersyjne spotkanie SPR Stal Mielec - Wybrzeże Gdańsk, została odsunięta od prowadzenia meczów PGNiG Superligi.

To konsekwencje błędu jaki sędziowie popełnili w końcówce meczu w sobotę 18 maja. W ostatniej minucie sędziowie sygnalizowali grę pasywną Wybrzeża Gdańsk. Wtedy o czas poprosił trener gości, a gdy zawodnicy wrócili na boisko, arbitrzy zapomnieli pokazać grę pasywną. Gdańszczanie mogli więc wymienić większą ilość podań, co zaskutkowało celnym trafieniem do bramki SPR Stali.

Władze SPR Stali Mielec po meczu rozważały złożenie oficjalnego protestu do Komisarza Ligi Zawodowej - ostatecznie jednak do tego nie doszło. Interwencję podjął jednak Mirosław Braun, szef polskich sędziów. Para Chrzan - Janas nie pojawi się na parkiecie PGNiG Superligi w tym sezonie, do pracy wrócą początkiem kolejnego.

To drugi przypadek odsunięcia sędziów właśnie po meczu SPR Stali. Złe decyzje arbitrów Kamila Dąbrowskiego i Pawła Stańka w meczu SPR Stal - Zagłębie sprawiły, że nie są już oni wyznaczani do meczów PGNiG Superligi.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

ManiekManiek

12 2

Cóż za dotkliwa kara, biedni sędziowie chyba się już nie podniosą po takim ciosie. Zniszczono ich kariery, jak żyć pytam? 11:57, 24.05.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Dr3Dr3

1 0

To proste. Wystarczy zmienić prace i wziąć kredyt. Easy as *%#)!& 11:25, 26.05.2019


GkGk

3 0

Wrócą w przyszłym sezonie i się ?odwdzięczą? :( 09:13, 26.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone