Zamknij
REKLAMA

SPR Stal po meczu z Wybrzeżem: bez protestu, konsekwencje wobec kibiców

23:17, 21.05.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Wiele emocji przyniósł mecz SPR Stali Mielec z Wybrzeżem Gdańsk. Było sporo pretensji to pracy sędziów, a po tym spotkaniu klu rozważał złożenie oficjalnego protestu. Tak się jednak nie stanie.

Treść oświadczenia SPR Stali Mielec:

W związku ze stwierdzonymi przez Klub SPR Stal Mielec S.A. naruszeniami przepisów gry w piłkę ręczną przez sędziów prowadzących mecz pomiędzy SPR Stal Mielec a Energą Wybrzeżem Gdańsk w dniu 18 maja 2019 r. tj. Pana Andrzeja Chrzana i Pana Pawła Janasa, Klub SPR Stal Mielec S.A. oświadcza, że nie będzie występował z oficjalnym protestem do Komisarza Ligii Zawodowej w przedmiocie sposobu przeprowadzenia zawodów, lecz jednocześnie w trosce o przestrzeganie zasad prawidłowego, rzetelnego i uczciwego wypełniania roli sędziego w rozgrywkach zwracamy uwagę na popełnione błędy przez arbitrów.

Po przeprowadzonej analizie nagrania meczu Klub SPR Stal Mielec S.A. złożył na ręce Komisarza Ligi – Pana Piotra Łebka oświadczenie odnośnie wydarzeń jakie miały miejsce podczas meczu SPR Stal Mielec – Wybrzeże Gdańsk.

Mając na względzie dobro dyscypliny oraz dążenie do rozgrywania zawodów z poszanowaniem najwyższej zasady fair play wiążącej się także z eliminacją błędów sędziowskich i oszustw sportowych, mamy nadzieję, że nasze stanowisko przyczyni się do poprawienia poziomu prowadzenia zawodów przez sędziów, zwiększenia profesjonalizmu i obiektywizmu sędziów, a w konsekwencji do podniesienia atrakcyjności samych rozgrywek.

Klub SPR Stal Mielec S.A pragnie również przeprosić za wydarzenia z udziałem kibiców, które miały miejsce po zakończeniu spotkania. Przy opuszczaniu boiska przez sędziów jeden z arbitrów został trafiony butelką, co jest oczywiście niedopuszczalne, w związku z czym Klub wyciągnie odpowiednie konsekwencje, a w najbliższych godzinach zgłosi sprawę na policję.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

mickmick

5 2

ile to juz razy sedziowie przekrecili Stal nie tylko w tym sezonie.kilka lat mecz z Olsztynem zawodnik Stali majac kare 2min.wszedl na boisko 4sek.wczesniej a Stal prowadzila kilkoma bramkami i tak by wygrala chocby tam siedzial do konca meczu. a mecz zostal powtorzonyheh 09:03, 22.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DamDam

8 4

Boją się złożyć protest. Ich sprawa 11:40, 22.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KibicKibic

1 7

Bardzo rozsądna decyzja. Sędziowie oszukali mielczan, ale trzeba mieć honor i funkcjonować w handballowym środowisku. Wiemy co stało się z pewnym klubem z Warmii i jakie miał problemy w kolejnym sezonie po swojej akcji. Brawo za decyzję. Jedyna słuszna. 16:42, 22.05.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

jakojako

0 3

co Ty porównujesz??? 21:35, 22.05.2019


??? ???

1 2

to po co sami od początku rozdmuchiwali cała sprawe? sami zaczeli płakac w mediach a potem ogon pod siebie 21:40, 22.05.2019


REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone