Zamknij
REKLAMA

Bartosz Kowalczyk, Piotr Rutkowski i Tomasz Wiśniewski powołani do reprezentacji

10:10, 22.03.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Trzech zawodników SPR Stali Mielec znalazło się w kręgu zainteresowań trenerów reprezentacji A i B. W tej pierwszej szanse ponownego występu otrzyma Bartosz Kowalczyk, zaś w kadrze B zadebiutuje Piotr Rutkowski. Na liście rezerwowej znalazł się również Tomasz Wiśniewski.

Lista powołanych do kadry A:
1. Kornecki Mateusz – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
2. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A.
3. Gębala Tomasz – SPR Wisła Płock S.A.
4. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A.
5. Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A.
6. Bondzior Krystian – MKS Zagłębie Lubin S.A.
7. Moryń Jakub – MKS Zagłębie Lubin S.A.
8. Pilitowski Maciej – MKS Kalisz sp. z o.o.
9. Szpera Marek – MKS Kalisz sp. z o.o.
10. Jarosiewicz Piotr – KS Piłki Ręcznej Azoty-Puławy S.A.
11. Podsiadło Paweł – KS Piłki Ręcznej Azoty-Puławy S.A.
12. Chrapkowski Piotr – S.C. Magdeburg (Niemcy)
13. Gębala Maciej – SC DHfK Lipsk (Niemcy)
14. Kowalczyk Bartosz – SPR Stal Mielec S.A.
15. Malcher Adam – KPR GO S.A.
16. Moryto Arkadiusz – KS Vive Handball Kielce S.A.
17. Paczkowski Paweł – HK Motor Zaporoże (Ukraina)
18. Przytuła Damian – MMTS Kwidzyn S.A.
19. Syprzak Kamil – Barcelona Lassa (Hiszpania)
20. Szyba Michał – Cesson Rennes Metropole HB (Francja)
21. Walczak Patryk – TuS N-Luebbecke (Niemcy)

Zawodnicy pozostający w rezerwie:
Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
Sićko Szymon – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
Łangowski Antoni – KPR GO S.A.
Przybylski Rafał – Fenix Toulouse Handball (Francja)
Rogulski Łukasz – KS Piłki Ręcznej Azoty-Puławy S.A.
Szczęsny Denis – Tusem Essen (Niemcy)
Wyszomirski Piotr – TBV Lemgo Lippe (Niemcy)

Kadra szkoleniowa:
Rombel Patryk – trener główny
Szmal Sławomir – trener asystent
Jurasz Wojciech – lekarz
Buczak Jerzy – fizjoterapeuta
Rudomina Krzysztof – fizjoterapeuta
Kiedrowski Bartosz – fizjoterapeuta
Habrat Paweł – psycholog
Mirota Michał – trener przygotowania motorycznego
Adamska Paulina – statystyk
Ryckiewicz Paweł – dietetyk
Rosengarten Marcin – kierownik

Zgrupowanie rozpocznie się już 4. kwietnia w Szczyrku sąd reprezentanci przeniosą się do Gliwic, gdzie 10. kwietnia rozegrają mecz z Niemcami w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Rewanż trzy dni później w niemieckim Halle.
04.04-08.04.2019 – COS OPO Szczyrk – konsultacja szkoleniowa
08.04-12.04.2019 – Gliwice – konsultacja szkoleniowa
10.04.2019 – Gliwice – 3. mecz eliminacji ME (POL – GER)
12.04-14.04.2019 – Halle (Niemcy) – konsultacja szkoleniowa
13.04.2019 – Halle (Niemcy) – 4. mecz eliminacji ME (GER – POL)
 
Zgrupowanie Kadry B również rozpocznie się 4. kwietnia w Szczyrku.
Lista powołanych do kadry B:
1. Dawydzik Dawid – MKS Zagłębie Lubin S.A.
2. Dudkowski Paweł – MKS Zagłębie Lubin S.A.
3. Mrozowicz Przemysław – MKS Zagłębie Lubin S.A.
4. Sroczyk Marcel – MKS Zagłębie Lubin S.A.
5. Klimków Jan – KPR GO S.A.
6. Milewski Michał – KPR GO S.A.
7. Morawski Mateusz – KPR GO S.A.
8. Zembrzycki Mateusz – KPR GO S.A.
9. Adamski Kacper – MMTS Kwidzyn S.A.
10. Ossowski Arkadiusz – MMTS Kwidzyn S.A.
11. Potoczny Michał – MMTS Kwidzyn S.A.
12. Gądek Krzysztof – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
13. Komarzewski Krzysztof – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
14. Góralski Mateusz – SPR Wisła Płock S.A.
15. Piechowski Mateusz – SPR Wisła Płock S.A.
16. Bartosik Marek – KS Handball Sportowa S.A.
17. Foluszny Patryk – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18. Nastaj Bartosz – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski S.A.
19. Pietrasik Ariel – HC Berchem (Luxemburg)
20. Rutkowski Piotr – SPR Stal Mielec S.A.

Zawodnicy rezerwowi:
Adamczyk Kamil – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
Janikowski Kelian – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
Salacz Paweł – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
Lemaniak Michał – KPR GO S.A.
Zarzycki Maciej – KPR GO S.A.
Biegaj Rafał – KS SPR Chrobry S.A.
Bis Bartłomiej – KS Vive Handball Kielce S.A.
Netz Kamil – MMTS Kwidzyn S.A.
Skrzyniarz Jakub – MKS Zagłębie Lubin S.A.
Szopa Marcin – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski S.A.
Wiśniewski Tomasz – SPR Stal Mielec S.A.

Kadra szkoleniowa:
Skórski Michał – trener główny
Rydz Paweł – trener współpracujący

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone