Runda wstępna
Zryw Dzikowiec 1-0 Jedność Hucisko
KS Terliczka 0-11 ŁKS Łukawiec
HALO Hyżne 3-3 k. 5-6 Grunwald II Budziwój
Galicja Chmielnik 5-0 LKS Biała
KS Smolarzyny 1-1 k. 3-4 Stal II Łańcut
Czarni Kraczkowa 4-1 Orzeł Wysoka
Lechia II Sędziszów Małopolski 0-4 Mrowlanka Mrowla
I runda - 12 sierpnia
Zryw Dzikowiec 7-2 Florian Ostrowy Tuszowskie
ŁKS Łukawiec 1-2 LKS Trzebownisko
Grunwald II Budziwój 3-2 Iskra Jawornik Polski
Galicja Chmielnik 3-0 LKS Hermanowa (wo)
Stal II Łańcut 4-2 LKS Tarnawka
Czarni Kraczkowa 1-5 Heiro Rzeszów
Inter Gnojnica 1-4 Mrowlanka Mrowla
Grunwald Budziwój 5-3 Wisłok Strzyżów
Kolorado II Wola Chorzelowska 1-1 k. 3-4 LKS Babicha
Grunwald Padew Narodowa 4-1 Piast Wadowice Górne
Jutrzenka Ławnica 2-5 Start Wola Mielecka
II runda
Grunwald II Budziwój 0-4 KS Przybyszówka
LKS Wiewiórka 0-3 Stal III Mielec (wo)
Jedność Niechobrz 3-0 KS Zaczernie
Błękit Żołynia 0-3 Stal Łańcut (wo)
Wisłok Czarna 5-1 Start Brzóza Stadnicka
GKS Niebylec 1-2 Stal II Rzeszów
Strug Tyczyn 4-0 Bratek Bratkowice
Stal II Łańcut 1-6 Włókniarz Rakszawa
Grunwald Budziwój 2-0 Czarni Czudec
Heiro Rzeszów 4-2 Sawa Sonina
LKS Trzebownisko 4-4 k. 3-4 Strumyk Malawa
Galicja Chmielnik 3-0 Błażowianka Błażowa (wo)
Victoria Czermin 0-5 Smoczanka Mielec
Piast Wolica Piaskowa 3-1 Kolorado Wola Chorzelowska
Zryw Dzikowiec 4-1 Korona Majdan Królewski
Grunwald Padew Narodowa 2-2 k. 5-3 Start Wola Mielecka
LKS Babicha 2-2 k. 4-5 Czarni Trześń
LKS Głowaczowa 6-1 Chemik Pustków
Olchovia Olchowa 3-2 Mrowlanka Mrowla
III runda - 30 września
Wisłoka Dębica - wolny los
KS Przybyszówka - Wisłok Wiśniowa 30 września, 16:00
Strumyk Malawa - Resovia II 30 września, 16:00
Stal Łańcut - Głogovia Głogów Małopolski 30 września, 16:00
Jedność Niechobrz - Stal II Rzeszów 30 września, 16:00
Strug Tyczyn - Lechia Sędziszów Małopolski 30 września, 16:00
Heiro Rzeszów - Wisłok Czarna 30 września, 16:00
Galicja Chmielnik - Grunwald Budziwój 30 września, 16:00
Olchovia Olchowa - Igloopol Dębica 30 września, 16:00
Piast Wolica Piaskowa - Legion Pilzno 30 września, 16:00
Grunwald Padew Narodowa - Stal III Mielec 30 września, 16:00
Włókniarz Rakszawa - Korona Rzeszów 30 września, 16:00
Czarni Trześń - Sokół Kolbuszowa Dolna 30 września, 16:00
Smoczanka Mielec - Stal II Mielec 30 września, 16:00
Zryw Dzikowiec - Izolator Boguchwała 30 września, 16:00
LKS Głowaczowa - Błękitni Ropczyce 30 września, 16:00
Team16:33, 17.09.2020
To ja kibicuję Smoczance! 16:33, 17.09.2020
Kibol08:50, 18.09.2020
Ile Smoczanka rozwaliła Czermin ?? 08:50, 18.09.2020
<>15:27, 18.09.2020
Była, Będzie, Jest! SMOCZANKA KS! 15:27, 18.09.2020
Waldek 23:56, 22.09.2020
Za 20 lat smoczanka extraklasa stal do rozwiać skompromitowany klob 23:56, 22.09.2020
olaf09:06, 18.09.2020
0 1
5-0, ale Czermin puchar odpuścił 09:06, 18.09.2020