Kuriozalna bramka zdobyta rękami w sparingu Stali [WIDEO]

12:22, 03.02.2020 P.C Aktualizacja: 12:51, 03.02.2020
Skomentuj Fot. za Youtube /  PGE FKS STAL MIELEC Fot. za Youtube / PGE FKS STAL MIELEC

W trzecim meczu sparingowym PGE FKS Stal Mielec pokonała Apklan Resovię 3:2. Goście prowadzili po bramce, która została zdobyta przy pomocy rąk.

[ZT]55167[/ZT]

Była 20. minuta meczu, dośrodkowanie z narożnika boiska doleciało do piłkarza Resovii Daniela Świderskiego, a ten wyjął dłonie przed siebie, od nich odbiła się piłka i wpadła do siatki. Wszyscy widzieli, że to bramka zdobyta została w sposób nieprawidłowy, ale sędziowie ją uznali.

Resovia prowadziła do przerwy 2:1. PGE FKS Stal Mielec wyrównała na 2:2 pięknym strzałem Wojciecha Lisowskiego z rzutu wolnego. Uderzał z dystansu około 30 metrów.

WIDEO - BRAMKI Z MECZU

WIDEO - OPINIE PO SPOTKANIU

[DW]55191[/DW]

komentarz(10)

mariuszmariusz

6 0

coż, delikatnie mówiąc widać, że sędziowie tego meczu nie byli z najwyższej półki. 13:31, 03.02.2020

StalStal

5 4

No i co się tak napinać, gdyby stalowcy byli lepsi to by mecz był rozstrzygnięty już w pierwszej połowie. A tak na prawdę to pierwsza połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu, stąd wynik taki a nie inny. Druga tylko dzięki doskonale grającemu Nowakowi i fartowi Lisowskiego dała nam zwycięstwo. I tak jak w poprzedniej rundzie nadal nie mamy żadnego napastnika. 14:34, 03.02.2020

1 0

Takich wlasnie mamy sędziów w niższych ligach. Robią co chcą, gwiżdżą co im pasuje a później wielki płacz że któryś po ryju dostal. W końcu to ktoś pokazał!! Brawo Panowie wielki sukces mieleckiego sędziowania oglądanie całe podkarapcie. 07:43, 04.02.2020

marcinmarcin

0 0

a to jest sedzia, chyba nawet trzecioligowy. Cóż, jak wszędzie układy decydują o awansach. 10:12, 04.02.2020

Kibic SMKibic SM

0 0

Wyjdzie na boisko i pokażcie jak się sedziuje baty!!! 13:06, 04.02.2020

DamianDamian

0 3

Trzeba być rudym żeby pisać na takie tematy.
PC 13:27, 04.02.2020

DawidDawid

0 0

Przecież sędzia patrzył idealnie na tego zawodnika nie miał prawa tego nie widzieć:) masakra 14:27, 05.02.2020

DawidDawid

2 0

A ten "zawodnik" się jeszcze cieszy z bramki:D co za gość żeby nawet w sparingu nie zachować się fair play 14:29, 05.02.2020