Zamknij
REKLAMA

Ostatnie mecze Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej

10:45, 18.06.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Powiatowa Amatorka Liga Piłkarska rozegrała przedostatnią kolejkę sezonu 2018/2019. Nadal otwarta jest sprawa mistrzostwa ponieważ drużyny z czołówki wygrały swoje spotkania. 

Kolorado-Retech gościło w Glinach i już do przerwy prowadziło sześcioma bramkami nie dając Wiśle żadnych szans nawet na punkt. Wisła Gliny Małe - Kolorado-Retech Wola Chorzelowska II 1:10 (0:6). W Orłowie druga w tabeli Janovia również wywalczyła trzy punkty i nadal liczy się w walce o mistrzostwo PALP. Pławianka Orłów - Janovia Janowiec 0:3 (0:1). 

Do niespodzianki doszło w Goleszowie gdzie Madras stracił trzy punkty z ostatnim w tabeli Gromem. Madras Goleszów - Grom Krzemienica 2:4(2:2). Niespodzianką jest też zwycięstwo przedostatniego Sokoła Partynia, który pokonał faworyzowany LKS Zdziarzec 4:3 (2:0). Marek Trela dorzucił w tym meczu jedno trafienie i niezagrożony zmierza po koronę króla strzelców. 

Ostatnia kolejka w najbliższą niedzielę i zapewne dopiero wówczas poznamy Mistrza PALP. Wcześniej - 20 czerwca, zaległy mecz rozegrają Strażak Grochowe z Madrasem Goleszów, a 30 czerwca zmierzą się w zaległym spotkaniu Sokół Partynia z Wisłą Gliny Małe, jednak ten mecz nie będzie już miał wpływu na mistrzostwo PALP. 

Uroczyste zakończenie sezonu 2018/2019 planowane jest na dzień 7 lipca roku na stadionie w Partyni, gdzie Reprezentacja PALP zmierzy się Mistrzem sezonu 2018/2019.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone