Zamknij
REKLAMA

Biało-Niebieskie Mikołajki PGE FKS Stal Mielec w Navigatorze [FOTO]

00:58, 02.12.2018 | P.C
REKLAMA
Skomentuj

Najmłodsi zawodnicy Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec spotkali się z Mikołajem w Galerii Handlowej Navigator. Świętemu towarzyszyli piłkarze pierwszoligowej drużyny wraz z trenerem.

Na weekend 1-2 grudnia zaplanowane zostały piłkarskie Biało-Niebieskie Mikołajki z Polską Grupą Energetyczną. 1 grudnia młodzi piłkarze Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec spotkali się z Mikołajem. Nim otrzymali swoje prezenty wzięli udział w serii zabaw integracyjnych i animacji.

Mikołaja w galerii Navigator wspierali zawodnicy znani z boisk Fortuna 1 Ligi: Grzegorz Kuświk, Martin Dobrotka, Łukasz Wroński oraz ich młodsi koledzy: Kacper Sadłocha, Łukasz Seweryn i Arkadiusz Słysz. Z małymi piłkarzami Stali i kibicami spotkali się także trenerzy Artur Skowronek i Bogusław Wyparło.

2 grudnia Mikołajki będą kontynuowane już w wydaniu sportowym - zaplanowany został turniej halowy zespołów dziecięcych (od 8:00 w hali sportowej SP7) oraz trójmecz zespołów młodzieżowych: PGE FKS Stal Mielec, AP Piłkarskie Nadzieje Mielec oraz Siarka Tarnobrzeg (od 9:00 na sztucznym boisku na błoniach).  

W czasie meczu Fortuna 1 Ligi  PGE FKS Stal Mielec - Bytovia Bytów (niedziela, 16:00) Mikołajki przeniosą się na sektor rodzinny Stadionu Miejskiego w Mielcu.

 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone