15-letni Kacper Sadłocha zdobył bramkę dla PGE FKS Stali Mielec

11:45, 04.11.2018 M.B Aktualizacja: 20:15, 04.11.2018

Dokładnie 15 lat i 337 miał Kacper Sadłocha w momencie strzelenia swojej pierwszej bramki w Fortuna 1 Lidze. Stało się to w meczu ze Stomilem Olsztyn.

Kacper Sadłocha na boisku pojawił się w 75 minucie meczu pomiędzy PGE FKS Stalą Mielec a Stomilem Olsztyn i zmienił Grzegorza Tomasiewicza. Potrzebował on sześciu minut, by znaleźć się na ustach całej Polski.

Zawodnik Akademii Piłkarskiej PGE Stal Mielec w 81 minucie meczu zdobył swojego pierwszego gola w Fortuna 1 Lidze. To spory wyczyn biorąc pod uwagę, że Kacper Sadłocha ma niespełna 16 lat!

Była to czwarta bramka dla Biało-Niebieskich. Wcześniej gole dla FKS Stali zdobyli Bartosz Nowak, Łukasz Wroński i Andreja Prokić.