Stal II Mielec pojechała na obiekt LKS Babicha, młodzi mielczanie wygrali 6:1. Dodatkową „atrakcją” spotkania była chmara komarów. Honorowe trafienie dla Babichy zanotował Łukasz Maziarski w 60 minucie. Trzy bramki dla Stali II zdobył Piotr Marek (6, 12, 71 min), strzelali także: Maciej Czekaj (46 min), Damian Pyryt (49 min), Krystian Kardyś (89 min).
[FOTORELACJA]8816[/FOTORELACJA]
Czarni Trześni odwiedzili Wadowice Górne, gdzie pokonali miejscowego Piasta 6:2. Dla gospodarzy strzelali: Mateusz Suchy (53 min), Dominik Brzostecki (66 min). W zespole Czarnych na listę strzelców wpisali się: Jakub Dopart (10 min), Marek Wójciak (23, 50 min), Jakub Tęczar (30, 34 min), Michał Szymański (59 min).
[FOTORELACJA]8817[/FOTORELACJA]
Runda wstępna - 14-15 sierpnia
KS Terliczka 3-0 LKS Biała
KS Baranówka 4-1 Grunwald II Budziwój
HALO Hyżne 5-0 Junak Słocina
Orły Pstrągówka 3-7 Zimowit Rzeszów
Grom Krzemienica 2-3 LKS Dębiaki
Jawor Krzemienica 2-1 Orzeł Wysoka
Jedność Hucisko 2-2 Florian Ostrowy Tuszowskie k. 4-3
Janovia Janowiec 6-3 Jutrzenka Ławnica
Rzędzian Rzędzianowice 2-3 Wisła Gliny Małe
I runda - 1 września
Wisłoka Dębica - wolny los
KS Terliczka 0-9 Strumyk Malawa
KS Baranówka 0-3 KS Przybyszówka (walkower)
HALO Hyżne 2-2 GKS Niebylec k. 3-1
LKS Dębiaki 0-2 Smoczanka Mielec
Jawor Krzemienica 3-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka (walkower)
Jedność Hucisko 6-3 Lechia Sędziszów Małopolski
Wisła Gliny Małe 3-3 Kolorado Wola Chorzelowska k. 4-3
LKS Jasionka 6-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 1 września, 17:00
Czarni Kraczkowa 0-2 Wola Dalsza
Dąb Kosina 4-5 Sawa Sonina
Galicja Chmielnik 2-1 Grunwald Budziwój
Jedność Niechobrz 2-1 Mrowlanka Mrowla
ŁKS Łukawiec 3-4 Strug Tyczyn
Start Wola Mielecka 0-4 Sparta Chorzelów
Lechia II Sędziszów Małopolski 2-2 Stal II Rzeszów k. 4-5
Włókniarz Rakszawa 0-6 Korona Rzeszów
Zorza Trzeboś 0-8 Resovia II
Heiro Rzeszów 0-4 Głogovia Głogów Małopolski
Iskra Jawornik Polski 3-3 Stal Łańcut k. 8-7
LKS Babicha 1-6 Stal II Mielec
LKS Hermanowa 0-11 Izolator Boguchwała
LKS Trzebownisko 2-3 Sokół Kolbuszowa Dolna
Piast Wadowice Górne 2-6 Czarni Trześń
Start Lubenia 1-6 Wisłok Wiśniowa
Strażak Grochowe - Korona Majdan Królewski 22 września, 17:00
Zimowit Rzeszów - Wisłok Strzyżów 22 września, 17:00
Janovia Janowiec - Wisłoka II Dębica 29 września, 16:30
Atut Podborze - Legion Pilzno 29 września, 17:00
LKS Głowaczowa - Błękitni Ropczyce 29 września, 17:00
Chemik Pustków - Igloopol Dębica 29 września, 16:30
Kokos12:33, 10.09.2021
Czarni nadają się na okręgówkę za słabi zawodnicy na 4 ligę 12:33, 10.09.2021
Obiektywny Kibic19:19, 13.09.2021
0 0
Odkąd pamietam zasady awansów do ligi wyżej są bardzo proste i znane.
Zwycięzca Ligi Okręgowej awansuje do 4 Ligi.
To samo ma się w drugą stronę, spadają do ligi niżej drużyny na ostatnich miejscach w tabeli na koniec sezonu.
Podsumowując Panie Kokosie - zostało do końca jeszcze 31 spotkania w których do zdobycia jest 93 punkty.
Boisko pokaże i koniec sezonu gdzie będzie LKS CZARNI TRZEŚŃ za niecały rok.
Póki co oddajmy tej amatorskiej drużynie należyty szacunek, bo pokazali wszystkim ze bez niczego, tylko sama pasją, dobrą organizacją i zaangażowaniem można osiągnąć bardzo wiele. 19:19, 13.09.2021