Zamknij

Firma DOHMEYER poszukuje pracownika: Specjalista ds. IT

15:44, 21.01.2019 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 09:01, 25.01.2019

Specjalista ds. IT

Zadania:
•    nadzór nad aktualizacjami systemowymi i oprogramowaniem antywirusowym na wszystkich stacjach roboczych
•    konserwacja sprzętu komputerowego
•    administracja infrastrukturą sieciową - serwerami fizycznymi oraz wirtualnymi, macierzami sieciowymi, firewallami, switchami, routerami, access pointami oraz pozostałymi urządzeniami wchodzącymi w skład infrastruktury sieciowej
•    utrzymanie ciągłości pracy Spółki, rozwiązywanie problemów związanych z awarią sieci teleinformatycznej oraz sprzętu komputerowego
•    wsparcie informatyczne dla pracowników
•    gospodarowanie materiałami eksploatacyjnymi i akcesoriami komputerowymi
•    sporządzanie planów pracy, raportów i sprawozdań
•    re-instalacje systemu
•    konfigurowanie sprzętu pod kątem potrzeb stanowisk do pracy
•    diagnozowanie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem
•    analiza zasobów sprzętu komputerowego i oprogramowania, formułowanie wniosków w zakresie ich wymiany lub uzupełnienia
•    nadzór nad prawidłową pracą stanowisk komputerowych
•    konfigurowanie stanowisk w sieci komputerowej
•    opieka nad sprzętem komputerowym i peryferiami

Wymagania:
•    posiadanie dyplomu wyższej uczelni (kierunek informatyczny)
•    lub statutu studenta (ostatni rok studiów)
•    znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
•    praktyczna umiejętność administrowania sieciami i systemami komputerowymi
•    znajomość protokołów sieciowych
•    znajomość zagadnień projektowania sieci
•    praktyczna znajomość MS Windows Server 2012 (AD, DHCP, DNS, WSUS, PRINT SERVER, FILE SERVER), Apache Server, VPN
•    praktyczna znajomość VBA, PHP, relacyjnych baz danych (MS SQL, My SQL, Access)
•    praktyczna umiejętność rozwiązywania problemów technicznych z siecią komputerową
•    dokładność, systematyczność i terminowość realizowanych zadań
•    bardzo dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność pracy w zespole
•    wysoka kultura osobista i doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy:
•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•    Dodatkowy pakiet medyczny
•    Bezpłatną naukę języka angielskiego
•    Udział w technicznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe wymagane na stanowisku pracy
•    Rozwój osobisty
•    Praca w miłej i przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o najwygodniejszy dla siebie kontakt
•    osobiście - zapraszamy do siedziby Spółki codziennie od 8-15 (Hala K-2 obok JOONGPOL na terenie SSE w Mielcu)
•    telefonicznie po numerem 17 788 98 18
•    elektronicznie - przesyłanie aplikacji na adres [email protected] z dopiskiem „Specjalista ds. IT”
oraz o zawarcie w nim klauzuli -
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz.Urz. UE L 119, s.1)

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%