Zamknij

OFERTA STAŁEJ PRACY: reklama i marketing

17:42, 07.06.2019 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 17:24, 08.06.2019

Jesteśmy redakcją portalu zajmującego się lokalnymi wydarzeniami społecznymi, samorządowymi, kulturalnymi, sportowymi, gospodarczymi.

W związku z rozwojem firmy szukamy pracownika  na stanowisku specjalista ds. reklamy i marketingu:

Oczekiwania:
- komunikatywność,
- mobilność, dyspozycyjność,
- silna motywacja do pracy,
- łatwość w poruszaniu się po Internecie (obsługa stron internetowych, social media),
- znajomość podstawowego oprogramowania biurowego (MS Office),
- prawo jazdy kat. B.

Zadania:
- kreowanie kampanii reklamowych i promocyjnych,
- prowadzenie kampanii w social media,
- wdrażanie nowych projektów reklamowych,
- samodzielne przygotowanie materiałów do kreacji promocyjnych,
- współpraca z zespołem dziennikarskim, również w zakresie materiałów wideo,
- poszukiwanie odbiorców na usługi reklamowe,
- doradztwo w wyborze formy reklamy,
- prowadzenie rozmów handlowych i zawieranie umów,
- realizacja prostych czynności biurowych, księgowych,
- praca w Biurze Obsługi Klienta w Mielcu (Smoczka).

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przysłanie swojej oferty (CV, LIST MOTYWACYJNY) pocztą elektroniczną na adres [email protected] z dopiskiem "SPECJALISTA".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli RODO:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez hejgrupa Sp. z o.o., ul. Szafera 33, 39-300 Mielec (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tj. Dz. U. 2016 poz. 922 z późn. zm).”

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez hejgrupa Sp. z o.o, ul. Szafera 33, 39-300 Mielec również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; t.j: Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm).”

W związku z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.)  informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest   hejgrupa Sp. z o.o., ul. Szafera 33, 39-300 Mielec. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Reklamy. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%