Zamknij
REKLAMA

To miejsce odwiedzać będą tysiące mielczan

23:10, 11.12.2018 | P.C
REKLAMA
Skomentuj

Centrum Medyczne Medyk to firma z niemal 30-letnim doświadczeniem na podkarpackim rynku medycznym. Usługi z zakresu medycyny pracy świadczy w Mielcu już od 7 lat i obsługuje 90 proc. firm ze strefy mieleckiej ARP. Dziennie to blisko 150 pacjentów, w ciągu kwartału ponad 5,5 tys. osób.

Do tej pory pacjenci przyjmowani byli w przychodni przy ul. Partyzantów 23. Teraz to się zmieniło, ruszyła zupełnie nowa placówka, która znajduje się przy ul. Partyzantów 21. To sześciokrotnie większy, komfortowy obiekt, w którym znajdują się gabinety lekarskie wyposażone w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu badania mogą być wykonywane na wysokim poziomie.

Przychodnia zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów z zakresu medycyny pracy, neurologii, okulistyki czy laryngologii, pacjenci mogą skorzystać również z rehabilitacji. Do dyspozycji są także pielęgniarki posiadające uprawnienia z medycyny pracy, radiolog oraz psychologowie wykwalifikowani w zakresie psychologii pracy i transportu drogowego. Medyk od lat monitoruje stan zdrowia fachowców – bada m. in. kierowców transportu ruchu drogowego, operatorów maszyn, instruktorów i egzaminatorów. Materiał do badań laboratoryjnych (krew, mocz itd.) pobierany jest codziennie, każdego dnia można również wykonać EKG, RTG, spirometrię czy audiometrię. Natomiast badania psychotechniczne, sprawdzające predyspozycje osobowościowe i zawodowe dostępne są trzy razy w tygodniu.

Placówka, jako pierwsza w regionie, wprowadziła również system przywoławczy za pomocą indywidualnego pagera, który każdy z pacjentów otrzymuje w rejestracji. Ma to usprawnić pracę przychodni, skracając czas oczekiwania na badania.

Centrum Medyczne Medyk od początku swojej działalności bardzo duży nacisk kładzie na profilaktykę. W nowej medycynie pracy w Mielcu, za wcześniejszą zgodą, paniom robione jest bezpłatne badanie cytologiczne, placówka oferuje także m. in. bezpłatną naukę samobadania piersi dla kobiet i samobadania jąder dla mężczyzn, przeprowadzane na specjalnym fantomie.  

Badania można wykonać kompleksowo w jednym miejscu, po wcześniejszej rejestracji, pisząc na adres: [email protected] Maila należy wysłać z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem, załączając skan skierowania i podając planowaną datę realizacji badań. Placówka dysponuje również dużym parkingiem z dostępem tylko dla pacjentów – wszystko z myślą o ich wygodzie.

Medyk od prawie 30 lat spełnia misję, którą jest działalność na rzecz poprawy jakości życia osób potrzebujących podstawowej i specjalistycznej opieki medycznej. Każda kolejna inwestycja powstaje dla pacjentów, w trosce o ich zdrowie. Nowa, komfortowa placówka medycyny pracy w Mielcu to kolejny krok, by świadczyć opiekę medyczną na wysokim poziomie, zgodnie z oczekiwaniami pacjentów.

 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Mapi77Mapi77

16 1

Ta placówka to idzie na ilość a nie na jakość jak do tej pory , ze zdrowiem pracownika to ma mało wspólnego 21:55, 12.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PsychotestyPsychotesty

3 0

Ja w Gdynia psychotesty polecam tutaj: https://psychotesty.med.pl/ 11:58, 14.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JasonJason

9 0

Obowiazuje RODO a wiekszosc danych jest tam ujawnianych- zero prywatnosci i tajemnicy lekarskiej. Karty pacjentow dostepne np w sali do badan psychotestow, haos i zamieszanie jeszcze wieksze niz bylo- lekarze przyjmuja po 3 godziny- gdzie tak podobnie jest???? Masakra 12:30, 14.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone