Zamknij
REKLAMA

Pobierz aplikację taxi przez smartfona i rezerwuj kursy błyskawicznie!

20:08, 13.07.2019 | Materiał partnera

Aby zamówić taksówkę, wcale nie trzeba dzwonić pod wskazany numer. Teraz kurs można zarezerwować także przez aplikację!

Obecnie coraz więcej korporacji taksówkarskich wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom nowoczesnych klientów i oferuje im dostęp do specjalnych aplikacji.

Taką formę zamawiania taksówek rozpowszechniła firma Uber – teraz aplikacje taxi są powszechnie stosowane także w Polsce, również w mniejszych miastach takich jak Kielce gdzie jedna z pierwszych korporacji taksówkarskich w tym mieście -  Taxi Alfa umożliwia ten sposób zamawiania taksówki.

Dlaczego warto zamawiać taxi przez smartfona?

Korzystanie z wygodnej w obsłudze aplikacji zamiast wykonywania telefonu do korporacji taksówkarskiej ma wiele plusów.

Przede wszystkim nie trzeba dzwonić pod wskazany numer – nie zawsze mamy taką możliwość, na przykład podczas spotkania czy jazdy pociągiem, gdy wokół panuje hałas. Także taka opcja zadowoli osoby, które po prostu nie lubią dzwonić telefonem i wolą wszystko załatwić przez aplikację.

Dodatkowo, na użytkowników aplikacji czeka szereg dodatkowych udogodnień, funkcji i bonusów, których nie posiadają użytkownicy dzwoniący do korporacji.

Aplikacje taxi mogą posiadać funkcje:

  • zamówienia taksówki on-line
  • śledzenia swojej taksówki na mapie
  • sprawdzenia historii kursów
  • zdeklarowania stałych adresów
  • płatności kartą w aplikacji

Zatem zamówienie taksówki przez smartfona to dosłownie chwila – wystarczy tylko wybrać odpowiednie opcje na urządzeniu i potwierdzić zlecenie.

Jak zamówić taxi przez aplikację?

To bardzo proste! Pierwszym krokiem jest pobranie odpowiedniej aplikacji do zamawiania taxi. Linki do pobrania aplikacji ze sklepów systemów operacyjnych można znaleźć na stronach WWW korporacji taksówkarskich albo bezpośrednio w sklepach.

Po pobraniu aplikacji instalujemy ją na swoim smartfonie i konfigurujemy, na przykład wprowadzamy swoje dane jako klienta, wybieramy preferowaną formę płatności – podpinamy kartę, gdy chcemy z niej korzystać.

Gdy wszystko jest już przygotowane, możemy zamówić taxi. Wprowadzamy dwa adresy – jeden, spod którego ma odebrać nas taksówkarz, a także drugi, pod który chcemy się dostać. Adresy prezentowane są na mapie. Potem określamy także inne parametry kursu, na przykład godzinę, na którą chcemy go zamówić, liczbę osób, metodę płatności, preferowany język. W treści zamówienia możemy też zawrzeć dodatkowe życzenia. Gdy zlecenie jest przygotowane, potwierdzamy je.

Teraz wystarczy tylko zaczekać na kurs – dojazd kierowcy można śledzić także na ekranie swojego smartfona!

REKLAMA
(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone