Zamknij
REKLAMA

Dobrowolscy partnerem FKS Stal Mielec

17:28, 23.04.2019 | P.C
REKLAMA
Skomentuj

Firma Dobrowolscy - producent tradycyjnych wędlin z Wadowic Górnych w powiecie mieleckim - dołączył do partnerów FKS Stal Mielec.

- Celem każdego klubu piłkarskiego jest rozwój, który idzie w parze z osiąganiem nowych sukcesów. Jednak, by z optymizmem patrzeć w przyszłość, konieczna jest kooperacja ze sponsorami, dlatego chcieliśmy poinformować o nowej współpracy i jednocześnie serdecznie podziękować firmie Dobrowolscy, która dzięki swojemu wsparciu, przyczynia się do tego, że nasi zawodnicy z każdym dniem stają się coraz lepsi - czytamy w komunikacie piłkarskiego klubu FKS Stal Mielec.

- Mamy ogromną nadzieję, że współpraca FKS Stal Mielec z Dobrowolskimi umocni wizerunek tej wadowickiej firmy i przyczyni się do tego, że jej pozycja na rynku będzie jeszcze silniejsza, zwiększy się jej prestiż społeczny i będzie przykładem współpracy lokalnych klubów sportowych ze znanymi w całej Polsce firmami - przekazuje FKS Stal Mielec.

 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

Kubaaa Kubaaa

5 1

Wedliny tylko polskie jak widnieje m.in na ul. Szewskiej a mieso z Dani i Holandii ....
Spoko - pomyslcie sami... 13:21, 24.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone