Zamknij
REKLAMA

Chcesz kupować sprytnie? Zobacz, jak pomogą Ci w tym kody rabatowe

15:58, 10.01.2019 | Materiał partnera

Masz w planach zakup nowego telewizora czy laptopa? A może chcesz uzupełnić kolekcję kosmetyków lub zamówić perfumy dla bliskiej Ci osoby? Choć najbardziej liczy się jakość produktów, równie ważna jest ich cena. Zależy Ci na tym, żeby nie przepłacić za produkty, które Cię interesują? Upewnij się, że przed dokonaniem zakupu – zwłaszcza online – sprawdziłeś, czy Twój sklep przygotował kupony rabatowe. Dzięki nim zaoszczędzisz, i to sporo. Zobacz, jak działają.

Sklepy na różne sposoby chcą przyciągnąć do siebie klientów. Jedne kuszą niekończącymi się wyprzedażami, inne nietypowym asortymentem czy przecenami sezonowymi. Czy jednak wiedziałeś, że to nie jedyne możliwości, aby obniżyć koszt zakupu? Kolejnym rozwiązaniem, z którego warto skorzystać, są kupony rabatowe.

Kody promocyjne, czyli co?

Bony zniżkowe są oferowane zarówno klientom sklepów stacjonarnych, jak i (znacznie częściej) kupującym online. Często takie promocje działają zupełnie niezależnie od standardowych wyprzedaży czy kampanii sprzedażowych, pozwalając Ci uzyskać dodatkowy rabat. Jak wysoki? To zależy. Najczęściej to kilka – kilkanaście procent zniżki od bazowej ceny produktu. Zdarza się jednak, że sklep wypuszcza kody rabatowe, które pozwalają zapłacić mniej o 30, 50, a nawet 70%!

Skorzystanie z kuponu promocyjnego nie jest trudnym zadaniem. Większość z nich ma postać specjalnych kodów – składających się z liter i cyfr. Jeśli dokonujesz zakupu stacjonarnie, musisz go jedynie podać sprzedawcy przy kasie. Gdy zaś kupujesz online, powinieneś go wpisać w odpowiednim polu – dostępnym najczęściej, gdy klikniesz na „koszyk”. Po uzupełnieniu i zatwierdzeniu formularza otrzymasz przygotowaną dla Ciebie zniżkę i zapłacisz mniej za produkty, które zamówisz.

Gdzie szukać bonów rabatowych?

Kody promocyjne, które są oferowane przez sprzedawców, mogą działać na różne sposoby. Z jednej strony, sklepy często udzielają specjalnych rabatów nowym klientom, osobom, które zdecydują się na zapisanie na firmowy newsletter czy dokonają zamówienia na określoną kwotę. Z drugiej jednak, wiele marek wypuszcza ogólnodostępne kody zniżkowe – takie, z których może skorzystać każdy. Gdzie je znaleźć? Najprościej – w serwisach takich jak AleRabat.com. To tam znajdziesz aktualną listę kuponów zniżkowych wraz z przejrzystą instrukcją korzystania z nich.

Kupony rabatowe – spiesz się, aby wykorzystać okazję

Pamiętaj, że akcje promocyjne, podczas których możesz wykorzystać bony rabatowe, są zazwyczaj ograniczone czasowo. Mogą trwać na przykład kilka dni, tydzień czy miesiąc. Po upływie określonego przez sklep terminu uzyskany przez Ciebie kod rabatowy może więc przestać działać. Dlatego, jeśli chcesz skorzystać w pełni z promocji:

  • śledź na bieżąco informacje o rabatach na portalach publikujących kody rabatowe,
  • sprawdź dokładnie, jak długo jest ważny kupon promocyjny do sklepu, w którym chcesz dokonać zakupu,
  • podążaj za instrukcjami, aby uzyskać zniżkę.

Kupony rabatowe pozwolą Ci kupować sprytnie i bez przepłacania. Jako zaś, że korzystanie z nich nic Cię nie kosztuje – nie możesz przegapić tej okazji!

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone