Zamknij
REKLAMA

750-tysięczny pasażer na lotnisku w Jasionce

12:19, 27.12.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Po raz pierwszy w historii port lotniczy Rzeszów-Jasionka w jednym roku obsłużył ponad 750 000 pasażerów. Ta okrągła liczba została przekroczona 20 grudnia podczas popołudniowego rejsu Lufthansy z Rzeszowa do Monachium.

750-tysięcznym pasażerem okazał się Wojciech Karcz, który otrzymał od zarządu lotniska i przewoźnika linii Lufthansa oraz firmy Baltona okolicznościowe upominki. Został również zaproszony do odbycia podróży w klasie biznes. Ponadto na wszystkich pasażerów udających się do Monachium czekał specjalny, jubileuszowy tort.

- Kończący się rok był dla naszego lotniska rekordowy - nie tylko jeśli chodzi o liczbę obsłużonych pasażerów, ale także ze względu na różnorodność i atrakcyjność uruchomionych kierunków. Nowy Jork, Tel-Awiw czy Ateny to miasta, których nie trzeba reklamować - mówi Michał Tabisz, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

- Nie mniej ważny od nowych tras jest dla nas rozwój istniejących połączeń z portami przesiadkowymi, czyli Warszawą i Monachium. Cieszę się, że od kwietnia 2019 r. z Rzeszowa do stolicy Bawarii będzie można polecieć aż 14 razy w tygodniu, w bardzo dogodnych godzinach. To dobra wiadomość zwłaszcza dla pasażerów biznesowych, których z roku na rok przybywa na Podkarpaciu - dodaje.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone