Zamknij
REKLAMA

Marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl partnerem plebiscytu Pozytywny Mielczanin 2017

11:21, 22.01.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

Marszałka Władysława Ortyla reprezentował Tomasz Leyko, rzecznik prasowy UMWP

Plebiscyt Pozytywny Mielczanin po raz kolejny wsparł marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl.

Plebiscyt Pozytywny Mielczanin co roku gromadzi szerokie grono partnerów. Wydarzenie ponownie wsparł Władysław Ortyl, marszałek województwa podkarpackiego.

Na uroczystej gali rozstrzygnięcia plebiscytu, marszałka reprezentował Tomasz Leyko - rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

- Chciałem pogratulować kolejnego plebiscytu. Pozytywny Mielczanin to coś, co wnosi wiele dobrego do codziennego życia Mielca – mówił w imieniu marszałka Tomasz Leyko. - Kiedy mówi się, że media szukają tylko sensacji i czegoś, co niekoniecznie nazywamy pozytywnym, portal hej.mielec.pl robi plebiscyt już od kilku lat, a osoby, którym wręcza te wyróżnienia następną swoją aktywnością potwierdzają, że jak najbardziej na te wyróżnienia zasługują.

- Chcę pogratulować wszystkim nominowanym i nagrodzonym, jak również portalowi hej.mielec.pl, że raczy nas od 10 lat informacjami i pozytywną energią oraz nagradza pozytywnych mielczan. Dziękuję, gratuluję i proszę o więcej – dodawał Tomasz Leyko.

Redakcja hej.mielec.pl

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone